sanal reklamcı

Webmaster Atilla Göktan

Pratik Tanıtım Linkleri Yayınlar

Hakkımda

1973 Kdz.Ereğli doğumluyum.Evli 2 çocuk babasıyım.Belediye de görevliyim. Web tasarım-yazılım ve girişimcilik sertifikalarım bulunmaktadır.

Web tasarım ve yazılım üzerine boş vakitlerimde özel tasarımlar üzerine çalışmaktayım. Tasarımlarım mobil uyumlu onayı almaktadır.

Hayal gücüm oldukça geniştir. İçerik mevcut olduktan sonra kişiye ve firmalara özel tasarımlar kodlayabilirim.

sanal reklamcı ne iş yapar

Günümüzde sosyal medyalar sayesinde kişiler ve firmalar kendi reklamlarını yapabilmektedir. Sanal reklamcı tasarladığı pratik tasarımlar ile sosyal medya linklerinizi bir araya toplayıp kullanıcıların daha kolay sizlere ulaşmasını sağlamayı hedeflemektedir.Tasarımlar isteğinize göre çeşitlenebilir.

Sanal reklamcı tasarladığı linkleri kendi hostingi üzerinden yayınlayıp.Sizleri ek masrafdan kurtarmaktadır.

Sanal reklamcı seo uygulayıp linkinizi arama motorlarında 1. sayfa da çıkarmayı hedeflemektedir.

Reklam'ın önemi

Öncelikli olarak kişi reklamlarını ele almak istiyorum.Sosyal medya takipçi sayısını arttırmak oldukça önemli. Sanal reklamcı'nın tasarladığı tanıtım linki sayesinde bütün sosyal medya hesaplarınızda ziyaretçi sayı artacaktır.

Paylaşımlarınız okundukça daha çok kişi yorum yazıp etkileşim olacaktır. Bunu kariyerinize olumlu yönde yansıtmak sizin elinizde. Sadece linkinizi sosyal medya ve WhatsApp gruplarında paylaşmanız yeterli.

Firmaların web siteleri olabilir.Ancak tıklama oranlarını artırmak için tanıtım linklerinizi kullanabilirsiniz. Sanal reklamcı kısa öz bilgi içeren tanıtım linkleri ile sizlere destek olmayı hedeflemektedir.

Sanal reklamcı tasarlar,kendi hostingi üzerinden yayınlar,seo uygular,tanıtımıza yardımcı olur.


Webmaster Atilla Göktan
atillagoktan.com

sanal reklamcıİletişim Hakkımda Anasayfa

1 2 3 4 5 6

Linkedin iş arayan profiller