sanal reklamcı  sanal reklamcı

Anasayfa Özgeçmişler İletişim

İş Arayanların Özgeçmişleri

sanal reklamcı
Serhat Salğın
İnşaat Mühendisi

srht.slgn@gmail.com
iş arayanların özgeçmişleri

Bitlis Eren Üniversitesi 2018 inşaat mühendisliği mezunuyum şantiye ve büro olmak üzere iki stajım mevcut mezun olduktan sonra 1.5 ay saha sorumlusu olarak çalıştım. İstanbuldayım lokasyon farketmez isteyenlere CV mi paylaşabilirim.

sanal reklamcı
Tuğba Becer
Psikolog

tugbabecer1@gmail.com
iş arayanların özgeçmişleri

1995 Doğumluyum.
Yıldırım Beyazıt Üniversitesi/PSİKOLOJİ bölümü mezunuyum. Özellikle İş ve Örgüt Psikolojisi ile ilgileniyorum. Bu bağlamda kurumların İnsan Kaynakları Departmanları'nda iş arayışım sürmektedir. İyi derecede İngilizce ve orta düzey Exel bilgim vardır.

Lokasyon Ankara İlgilenenlere CV gönderebilirim.

sanal reklamcı
Damla Kaya
Muhasebe Sorumlusu

kayadamla41@gmail.com
iş arayanların özgeçmişleri

1989 İzmit doğumluyum ve Kocaeli /Kartepe bölgesinde ikamet etmekteyim. Zonguldak Karaelmas Üniv.(Bülent Ecevit üniv.)MYO Muhasebe Bölümü Mezunuyum, Lisans eğitimimi Anadolu Üniv.İşletme bölümüne dikey geçişle tamamladım.

Genel Muhasebe (Şirketler Muhasebesi) İnşaat Muhasebesi,(az da olsa)Maliyet Muhasebesi ve Finansal süreçlerde farklı çalışma koşullarında aktif yer alarak 8 yıllık iş tecrübesi edindim. Logo,Micro, Axapta,Luca,Zirve vb. muhasebe paket programlarını kullandım ama yeni programları hızlı birşekilde analiz ederek ögrenebiliyorum.Mesleki bilgime güvenmekle birlikte, muhasebenin çok yönlü olduğunun farkında olarak, kendimi geliştirmeye devam etmekteyim. Şuanki süreçte bu zor piyasa koşullarında kriterlerime uygun iş aramaktayım.

İlgilenen kuruluşlara cv gönderebilirim.

sanal reklamcı
Dilek Kosal
Sağlık Yöneticisi...

dilekkosal@hotmail.com
iş arayanların özgeçmişleri

Uzun yıllar Sağlık sektöründe(öncü firmalarda) hemşirelik, saha satış-pazarlama uzmanlığı ve yöneticilik yaptım. Segem belgesi, İnsan Kaynakları Yönetimi ve DSP(Diğer Sağlık Personeli) sertifikam mevcut. Lisans mezunuyum. B sınıfı ehliyetim bulunmaktadır. Aktif araç kullanmaktayım. İkametgah değişikliği nedeniyle İstanbul Avrupa Yakasında iş arayışım bulunmaktadır.

İlgilenen kuruluşlara cv gönderebilirim.

sanal reklamcı
Hilal Yıldız
Peyzaj Mimarı

hllyldz56@gmail.com
iş arayanların özgeçmişleri

Karadeniz Teknik Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı mezunuyum. İstanbul Sultangazi'de(Avrupa yakası)ikamet ediyorum ve çoğu yere ulaşımım kolay.Peyzaj proje uygulamalarında, sahada şantiyede ofis mimarı olarak, proje sorumlusu vs. görev ne gerektiriyorsa orada çalışabilirim.

Autocad, Photoshop, Sketchup, Lumion kullanıyorum ve 3ds maxte kendimi geliştiriyorum. Karşı tarafla iletişim kurabilecek, anlaşabilecek seviyede İngilizcem var.

İlgilenen kuruluşlara cv gönderebilirim.

sanal reklamcı
Mehmet Dorukhan Poyraz
Enerji Sistemleri Mühendisi

dorukhan.poyraz@gmail.com
iş arayanların özgeçmişleri

Karadeniz Teknik Üniversitesi Enerji Sistemleri Mühendisliği mezunuyum. İstanbul'da ikamet ediyorum.

Yaz stajımın ilkini (30 iş günü) Çolakoğlu Termik Santralinde , ikinci yaz stajımı Berk Enerji Üretimi Anonim Şirketinde yaptım (30 iş günü). Ayrıca İş yeri eğitimimi de BEST Enerji Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetlerinde yaptım(75 iş günü).Burada Enerji Etüdü ve Enerji Kimlik Belgesi ile ilgili biilgiler edindim.Bitirme çalışmamı "PV Beslemeli Akıllı Sokak Lambaları" üzerine yaptım. Takım çalışmalarına yatkın, öğrenmeye açığım.

Orta derecede İngilizce ve autocad biliyorum.Kısa vadede, eğitim ve kariyer geçmişime uygun bir kariyer fırsatı yakalamak için aktif olarak iş aramaktayım.

İlgilenenlere cv gönderebilirim.

sanal reklamcı
Hüseyin Köşker
İşletme-Muhasebe-Finans

huseyinkoskerr@gmail.com
iş arayanların özgeçmişleri

1986 Osmaniye doğumluyum. Halen Gaziantep'te yaşıyorum. Selçuk Üniversitesi Muhasebe ve Finans, Anadolu Üniversitesi İşletme Lisans mezunuyum.

Son 10 yılda 7 yıl kadar (2009-2016) büyük zincir mağaza/restoranlarda mağaza/restoran müdürü olarak görev yaptım. Son 3 yılda ise ön muhasebe ve personel birimlerinde çalıştım. Öncelikle Gaziantep'te (muhasebe,İK, Personel) departmanlarda iş arayışım var. Bu alanlarda kendimi geliştirmeyi hedefliyorum. İnsan ilişkileri, iletişim becerileri ve insanlarla iletişim konusunda başarılı bir profilim var.

İlgili kişilere cv gönderebilirim.

sanal reklamcı
Melek Altun
Stilist,Modelist,Laborant

melekaltun08@icloud.com
iş arayanların özgeçmişleri

2007 yılında İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçılar Birliği (İHKİB) Lisesi'nden (tasarım ve kalıp üzerine) mezun oldum. Daha sonrasında Dumlupınar Üniversitesi'nde Tasarım ve Kalıp üzerine eğitimime devam ettim.

Biesseci Tekstil firmasında Zara bölümünde stilist ve modelist olarak görev aldım. Bir butikte tasarımcı olarak görevimi yürüttüm. Sonrasında Sözdemir Tekstil boyahanesinde 4 buçuk yıl laborant olarak görev aldım.

Bildiğim programlar: Corel draw, Gerber, Lectra, Tetra CAD, Eliar otomasyon, Datacolor SF600plus, SAP.

Hedefim; Gelecek vadede Bursa'nın güzide bir tekstil firmasında donanımlı İşletme Yöneticiliği için halihazırda edindiğim mesleki altyapımı (tasarım, kalıp ve laboratuvar) ileri düzeye taşımaktır.İlgilenenler email ile ulaşabilir.

sanal reklamcı
Naci Keserci
Muhasebe Sorumlusu

nacikeserci@gmail.com
iş arayanların özgeçmişleri

2014 Haziran ayı Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe lisans mezunuyum.Okul bittikten sonra 17 ay bursa da çalıştım 2016 da askere gittim geldikten sonra eşimden dolayı Kocaeli ye yerleştim Kocaeli den 2.5 yıla yakın çalıştım.

Pozisyomun gerektirdiği sorumluluğu merak ve istekle üzerime almak istediğimi belirtmek isterim. İstekli, özenli ve dikkatli çalışmanın mutlaka başarı ile sonuçlanacağının bilincindeyim.

İlgilenmeniz halinde email ile ulaşabilirsiniz.

sanal reklamcı
Nurullah Balıkçı
İş Sağlığı ve Güvenliği Teknolojisi-Teknisyen

nurullah_balikci@hotmail.com
iş arayanların özgeçmişleri

Gedik Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Teknolojisi Yüksek Lisans mezunuyum.İş güvenliği uzmanıyım.

2012 yılında C sınıfı iş güvenliği uzmanı olarak iş sağlığı ve iş güvenliği sektöründe göreve başladım. 2015 yılında B sınıfı iş güvenliği uzmanı olarak görevime devam ettim. Yaklaşık 7 yıla yakın iş tecrübem bulunmakla beraber, bu geçen zamanda büyük ölçekli projeler de görev aldım. 2019 Mayıs ayında A sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sınavına girme hakkını kazanmış olacağım.

İstanbul yeni havaalanı'nda yapmış olduğumuz işlerin bitmesi nedeni ile iş güvenliği alanında iş arayışım başlamıştır.

sanal reklamcı
Cem Büyükçekmece
Yiyecek ve İçecek Müdürü

cembcekmece@hotmail.com
iş arayanların özgeçmişleri

Özel Altunizade Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi mezuyum. İstanbul da ikamet ediyorum.Türkiyenin her yerinde ve yurtdışında çalışmam için bir engelim yok. Turizm sektöründe yaklaşık 25 senedir çalışıyorum.Yiyecek ve İçecek Direktörlüğü,Operasyon Müdürlüğü,İşletme müdürlüğü,Genel Müdür Yardımcısı posizyonlarında arayışım vardır.

sanal reklamcı
Ömer Faruk Mutaf
Endüstri Mühendisi

omerfarukmutaf@gmail.com
iş arayanların özgeçmişleri

Gaziantep Üniversitesi endüstri mühendisliği bölümü mezunuyum.Eğitimim süresince beni bir adım ileriye taşıyacak işler yapmak istedim. Bu amaçla dünyanın en büyük öğrenci organizasyonu olan AIESEC bünyesinde şube yönetim kurulu üyeliği ve şube başkanlığı yaptım. Bu sayede 3 yıl boyunca, proje yönetimi, kriz yönetimi, takım yönetimi,ulusal ve yerel kongre organizasyonları,satış ve pazarlama vb. alanlarda çalışmalar yaparak kendimi geliştirme fırsatı buldum.

Üniversitemin bitmesiyle Sağlamcılar Orman Ürünleri'nde satın alma ve stok mühendisi olarak yaklaşık 1 yıl çalıştım.Aynı zamanda ilgili birimde ERP sorumlusu olarak görev aldım.Askerlik görevimi yapmak için ayrıldım. Çalışkan,zorluklara alışık,pes etmeyen ve kolay öğrenen bir insanım.Adalet ve güvenilirlik benim için en önemli şeylerdir.

Ülkeme ve insanlara hizmet etmek hayat amacımdır. Bu doğrultuda iş aramaktayım.

sanal reklamcı
Enes Akpınar
Bilgisayar Mühendisi

enesakpinarrr@gmail.com
iş arayanların özgeçmişleri

Düzce Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden 05/06/2018 tarihinde mezun oldum. Üniversite hayatım boyunca Microsoft Visual Studio ordamında C#, C++, MS SQL Server da bir çok proje yaptım. Staj sürelerimde ise Android studio da grup çalışması ile 1 senelik süre zarfında yapmış olduğumuz aktif halde kullanılan 3 adet projede yer aldım.

Düşünmeyi , odaklanmayı kolayca yaptığımı düşünüyorum ve bu yüzden yazılımı çok seviyorum. Bir projeye başladığımda kendime bir yol belirlerim ve o yolu takip edip istenilen zamanda projeyi yapmaya çalışırım. Eğer o yolu takip etmezsem gün geçtikçe işlerin karışacağını bilirim. Günümün çoğunu bilgisayarda geçiririm. Kendimi geliştirebileceğim bir iş arıyorum.

İlgilenenlere cv gönderebilirim.

sanal reklamcı
Samet Vardar
Metalurji ve Malzeme Mühendisi

sametvardar23@gmail.com
iş arayanların özgeçmişleri

Sakarya Üniversitesi metalurji ve malzeme mühendisliği mezunuyum. İmalat mühendisliğinde yüksek lisansım bitmek üzeredir. Toplamda farklı alanlarda 16 ay staj deneyimim vardır (Pik döküm, sfero döküm, plastik enjeksiyon, sac şekillendirme). Askerliğimi tamamladım. Autocad, SolidWorks, Catia bilgim vardır. Bursa'da iş aramaktayım.İlgilenenlere cv gönderebilirim.

sanal reklamcı
Ayhan Dayanç
Metalurji ve Malzeme Mühendisi

ayhandayanc@gmail.com
iş arayanların özgeçmişleri

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Metalurji Ve Malzeme Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Aynı zamanda Metalurji Ve Malzeme Mühendisliği Ana Bilim Dalında Yüksek Lisans yaptım.( Çelik Ve Döküm Kam Millerinin Plazma Nitrürleme İşlemi İle Tribolojik Özelliklerinin Arttırılması -Yüksek Lisans Tezi - SANTEZ). Beraberinde İş Sağlığı Ve Güvenliği Ana Bilim Dalında Tezsiz Yüksek Lisans yaptım.

(Metal Sektöründe İş Sağlığı Ve Güvenliği) ve B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı belgesini aldım. Yüksek lisanslarım devam ederken 1977 yılında kurulan Türkiye’nin ilk ve en büyük kam mili üretim firması olan Estaş Eksantrik Sanayi Ve Ticaret A.Ş. firmasında Isıl İşlem Mühendisi olarak görev yaptım.( 3 yıl 9 ay). Bununla beraber firmanın Ar&Ge departmanında araştırmacı olarak çeşitli projeler üzerinde çalıştım. Yüksek lisans tez projemde Bakanlık- Fabrika-okul iş birliği çerçevesinde yapılan projeydi.(SANTEZ).

29.01.2018 tarihinde vatani görevimi yapacak olmam sebebiyle iş yerinde ayrıldım. Yeteneklerime uygun iş aramaktayım. İlgilenenlere cv gönderebilirim.

sanal reklamcı
Mehmet Ziya Diken
Ziraat Teknikeri

ziyadiken_7891@hotmail.com
iş arayanların özgeçmişleri

1987 doğumluyum.Ahi Evran Üniversitesi organik tarım mezunuyum ziraat teknikerliği işi arıyorum. Toprak analiz laboratuvarında tecrübem var D sınıfı ehliyetim bilgisayar sertifikam kışlık sebze üretim sertifikası var arazide serada ve 2 sene ziraat odalarında çalıştım ve çiftçi portföyüm var kesme çiçek konusunda bilgiye sahibim.Detaylar için iletişime geçebilirsiniz.

sanal reklamcı
Ceren Çeliksatır
Basın Yayın-Gazeteci

cerennceliksatir@gmail.com
iş arayanların özgeçmişleri

Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünü birincilikle bitirerek Yüksek Onur Belgesi ile mezun oldum. Öğrenciliğim esnasında ikinci üniversite kapsamında Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümünü de dereceyle bitirerek Onur Belgesi ile mezun oldum.

İki lisans eğitimimin ardından Ege Üniversitesi Kadın Çalışmaları Anabilim dalında yüksek lisans eğitimimi tamamladım. Eğitimimim süresince kendimi kurumsal marka imajı, kurumsal iletişim yönetimi, hedef yönetimi konularında geliştirdim. Birçok iletişim zirvesine ve seminerine katıldım. Yetenek yönetimi, performans yönetimi, organizasyonsel gelişim konularında bilgi sahibiyim. İletişim, olumlu iş ilişkileri ve kalite odaklılık yetkinliklerine sahip olduğumu düşünüyorum.

Kurumsal iletişim, insan kaynakları, halkla ilişkiler departmanlarında çalışmak istiyorum. Başarılı bir öğrencilik hayatı yaşadım. Aynı başarıyı iş hayatımda da yakalayacağıma eminim. Ancak ilk adımı atmak biraz güç. Bu konuda sizden yardım istiyorum. Değerlendirmek isteyen kuruluşlara CV mi göndermekten mutluluk duyarım.

sanal reklamcı
Çağrı Ayan
Peyzaj Yüksek Mimarı

cagriayan82@gmail.com
iş arayanların özgeçmişleri

Selçuk Üniversitesi mezunuyum. 14 yıllık peyzaj mimarıyım. Bu zamana kadar hep özel sektörde çalıştım bir de yine kendi bölümümde kentsel tasarım üzerine yüksek lisans yaptım. Peyzaj uygulama, müşavirlik, peyzaj projeleri çizme konularında deneyimliyim. Şu anda da free lance olarak çalışıyorum. Sizlerin yurt dışı projelerinize talibim yurt dışı peyzaj proje çizimleri yada peyzaj uygulamalarında görev almak istiyorum.

İlgilenen olursa çalışmalarımı ve özgeçmişimi ayrıntılı olarak paylaşabilirim.

sanal reklamcı
Anıl Baştürk
Mimar

anilbasturk35@gmail.com
iş arayanların özgeçmişleri

2011 yılında girmiş olduğum Celal Bayar Üniversitesi Turgutlu MYO İnşaat Teknolojisi Bölümünden 2013 yılında mezun oldum. 2013 yılında girdigim DGS ile mimarlık bölümünü kazandım.2019 ocak ayı itibari ile İstanbul Aydın Üniversitesi Mimarlık Bölümünden mezun oldum. Mimari tasarım III-IV-V-VI stüdyolarını, özel ögrenci olarak okuyup derslerini başarılı bir şekilde tamamladığım Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünde aldım.

İyi derecede Autocad,Archicad,Lumion, Photoshop programlarını kullanmaktayım. Üzerinde calıştığım işi hızlı ve düzgün bir şekilde ögrenip güzel ürünler ortaya koymaktayım. Her zaman kendimi geliştirmeye devam etmekteyim. İzmir'de çalışabileceğim bir iş aramaktayım.

İlgilenenlere CV ve Portfolyomu gönderebilirim.

sanal reklamcı
Büşra Nur Köse
Peyzaj Mimarı

bnk9413@gmail.com
iş arayanların özgeçmişleri

1994 Doğumluyum. Ege Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı mezunuyum. İzmir ili içerisinde aktif olarak iş arayışım devam etmektedir. 3 boyutlu programlarda yeteneğim ileri düzeydedir. Ofis ve şantiye tecrübem vardır.

-Hakediş,teklif hazırlayabilirim ve metraj çıkarabilirim.
-Yapısal ve bitkisel uygulama projeleri ,Peyzaj tasarım projeleri çizebilirim.
-Malzeme bilgim vardır.
-Otomatik sulama sistemi bilgim vardır.

İlgilenler ile detaylı özgeçmişimi paylaşabilirim. Kendi meslek disiplinim dışında da tekliflere açığım.

sanal reklamcı
Elifnur Bozkurt
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler

elifbzkrt20@gmail.com
iş arayanların özgeçmişleri

Yeditepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden (%100 ingilizce) %50 başarı bursu ile mezun oldum. Eğitimim süresince aldığım temel bilgiyi kullanarak içinde yer aldığım stajlar ve diğer çalışmalarım sayesinde takım çalışması ve proje yönetimi konularında kendimi geliştirme fırsatı buldum. Eğitim geçmişimin ve kişisel özelliklerimin yardımıyla çalışacağım şirkete değer katmayı ve aldığım eğitim doğrultusunda ikili insan ilişkilerinde başarılı, yaptığı işlerle kendinden söz ettiren ve her zaman gelişen teknoloji ışığında kendini sürekli yenileyen bir çalışan olmak en büyük hedefim.

İlgilenen kişilere Cv’mi gönderebilirim. İş arayışım Bursa ve İstanbul lokasyonları için aktiftir.

sanal reklamcı
Gülhan Şimşek
Ekonometrist

gulhansimsek@hotmail.com.tr
iş arayanların özgeçmişleri

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Ekonometri bölümü mezunuyum. Özel Bahçeşehir Reyhan Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde Kurum Müdürü olarak görev aldığım 3 yıl içerisinde işe alım ve bordro süreçleri, personel özlük dosyaları, personel görev ve sorumluluklarının belirlenmesi, maliyet hesaplaması, ön muhasebe işlemlerinin yapılması ve idari işlerin yerine getirilmesi alanlarında edinmiş olduğum tecrübelerimin ve İnsan Kaynakları Uzmanlığı Eğitim programı kapsamında almış olduğum eğitimin yanında Genel Muhasebe eğitiminin ve Tek Düzen Hesap bilgilerimin de yardımı ile görevimi daha üstün bir performans ile yerine getireceğime inanıyorum.

Ön yazımı okumaya vakit ayırdığınız için teşekkür eder, birebir mülakatta yetkinliklerimi anlatmak isterim.

sanal reklamcı
Deniz Tanrıverdi
Bilgisayar Mühendisi

dnztanverdi@gmail.com
iş arayanların özgeçmişleri

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Bilgisayar mühendisliği bölümü 2018 mezunuyum. İşkur ve İstanbul Ayvansaray Üniversitesi işbirliğinde düzenlenen Nitelikli Bilişim Uzmanı Eğitim Programını tamamladım.

Bu eğitimde C#, SQL, Entity Framework, HTML, CSS ile ilgili olarak temel ve orta düzeyde bilgi sahibi oldum ve ders içeriğine paralel olarak uygulama geliştirmeleri yaptım. İstanbul Lokasyonunda Acil iş arayışım bulunmaktadır.

İlgili kişiler ile CV'mi paylaşabilirim.

sanal reklamcı
Kübra Aslan
İşletme Yönetimi ve Tarihçi

kubraslan0611@gmail.com
iş arayanların özgeçmişleri

Siirt Üniversitesi / İşletme Yönetimi / (2012 - 2014)
Siirt Üniversitesi / Tarih / (2014 - 2018) Mezunuyum.

Eğitim hayatım gerekli altyapıyı bana sağladı. Eğitim sürecim içerisinde araştırma, öz motivasyon, girişimcilik ve farklı yetenekler edinme noktasında kendimi geliştirdim.

İş yaşamında efektif ve hızlı olmak konusunda son derece özverili ve hevesli olduğumu, pozisyonun gerektirdiği sorumluluğu merak ve istekle üzerime almak istediğimi belirtmek isterim. İstekli, özenli ve dikkatli çalışmanın mutlaka başarı ile sonuçlanacağının bilincindeyim. Bu nedenle size yeteneklerim ve çalışma disiplinim ile katkı sağlayabileceğim noktasında şüphem yok.

İlgili kişiler ile CV'mi paylaşabilirim.

sanal reklamcı
Kübra Çelen
Tıp Mühendisi

kubracln780@gmail.com
iş arayanların özgeçmişleri

2018 yılı Karabük Üniversitesi-Tıp Mühendisliği bölümü mezunuyum. Öğrenmeye ve yeniliğe son derece açık, araştırmacı ve sorgulayıcı, dışa dönük ve ekip çalışmasına son derece yatkın bir kişiliğe sahibim. Sorumluluk üstlenmeyi seven ve üstlenilen sorumlulukların yerine getirilmesi konusunda inisiyatif almayı seven birisiyim. Şuan aktif olarak iş arayışı içerisindeyim.

Daha önce Üzümcü A.Ş'de üretim-montaj bölümü ve Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Biyomedikal Biriminde staj yapmış bulunmaktayım. Bölümüm dersleri gereğince bir çok projelerde görev almış olmaktayım. Yeni mezun bir genç olarak bana verilecek görevleri gereği gibi yerine getirmek ve çalışacağım firmaya değer katmak istiyorum. Her ne kadar mezun olduğum alan ile ilgili üst düzey bir tecrübem bulunmasa bile çalıştığım süreç boyunca en kısa zamanda işin konusunu ve kapsamını öğrenebileceğimi ve bunun da ötesinde çalışacağım firmaya ve bulunduğum pozisyona yenilik katacağımı da düşünmekteyim.

İlgilenen ve hakkımda daha fazla bilgi edinmek isteyen kişilere CV'mi mail yoluyla ulaştırabilirim.

sanal reklamcı
Emre Ceylan
Elektrik Elektronik Mühendisi

emreceylan_41@hotmail.com
iş arayanların özgeçmişleri

Düzce Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği 2017 mezunuyum. Askerliğimi yaptım. İzmit'de ikamet ediyorum seyahat engelim yok. İngilizce seviyem Upper Intermediatedir.(Karşılıklı konuşabililirim). 5 Ay Staj tecrübelerim CV'de mevcuttur. AutoCAD kursuna gittim(Not:98/100).Programa hakimim. Nisan'da Bootstrap Web tasarım kursum başlayacak.

Kendi bilgilerimi ortaya koyup faydalı olabileceğim ve fikirlerimi geliştirebileceğim, çalıştığım kurumun hedeflerine ulaşabilmesi için görev alabileceğim ve yeteneklerimi kullanabileceğim bir pozisyonda başarılı işler yapmak istiyorum. İlgilenenler için CV mi mail yoluyla paylaşabilirim.

sanal reklamcı
Şehmuz Arık
Mimar

sehmus1362@gmail.com
iş arayanların özgeçmişleri

Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunuyum.Eğitim hayatım, yaptığım stajlar ve yarı zamanlı çalıştığım işlerle edindiğim tecrübelerim doğrultusunda farklı insanlarla birlikte çalışma, bir ekipte yer alma ve birlikte üretebilmeyi öğrenme fırsatım oldu. AutoCAD , ArchiCAD, SketchUp , Photoshop ve Lumion programlarını ileri düzeyde, Indesign, Illustrator, programlarını da orta derecede biliyorum.İlgilenenlere detaylı CV ve Portfolyomu paylaşabilirim.

sanal reklamcı
Büşra Bozkaya Kalaycı
Makine Mühendisi

bzkybusra@gmail.com
iş arayanların özgeçmişleri

Haziran 2016 'da lisans derecemi Makine Mühendisliğinde tamamladım. Eylül 2016- Kasım 2018 dönemleri arasında; Panel Radyatör ve Flex hortum üretimi yapan Kalde Klima Orta Basınç Fittings ve Valf A.Ş. sahipli Denizli Firması olan Güneşpan Isı Sistemleri San ve Tic. A.Ş.’ de Kalite Kontrol ve Güvence Müdürü olarak çalıştım. Kalite Yönetim sistemi ISO 9001 :2015 versiyonunu çalıştığım firmaya entegre ettim;  konuya, kalite kontrol süreçlerine ve takibine hakimim. TSE ürün denetimleri ve ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi denetimlerinde , CE denetimlerinde aktif olarak yer aldım.

Bunun yanın da radyatör boyahanesi bölümündeki proses kontrolü ( yüzey işlem, yaş boya, toz boy prosesleri) , aylık sarfiyat takibi, malzeme stok takibi ve üst yönetime raporlanması, bakım ve arıza takibi ve aylık olarak raporlaması , değerlendirmesi gibi konularda rol almaktaydım.  Flex Hortum bölümünde standardın istediği ürün deneylerinin uygulanması, raporlanması ve takibi, ürün kontrol takibi gibi konularla da ilgilenmekteydim.  Ayrıca ; atık sahasında bulunan atıkların takibi, gönderimi, atık su analiz takibi ve raporlarının değerlendirilmesi konularında da bilgi sahibiyim.

Fakat yakınlarda evlenmiş olmam ve Eşimin Erciyes Üniversitesinde Cerrahi Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalı, Araştırma görevliliği mesleği sebebiyle, Kayseri ilinde ikamet etmekteyim. Bu sebeple iş arıyorum.Detaylı özgeçmişim ile ilgilenirseniz mail ile iletebilirim.

sanal reklamcı
Ali Eren Safi
Elektrik Elektronik Mühendisi

alieren.safi@gmail.com
iş arayanların özgeçmişleri

Elektrik-Elektronik mühendisligi 2017 mezunuyum. Gömülü sistem tasarımı ve gömülü yazılım konularında tecrubeliyim. Proteus - Eagle kullanıyorum. C ve C++ biliyorum ayrıca arayüz tasarım tarafında Python ve C# kullanıyorum. Geliştirdigim bir çok proje bulunmaktadır. ilgilenenler e-mail yoluyla ulaşabilirler. Bana ait CV yi paylaşabilirim.