sanal reklamcı  sanal reklamcı


Anasayfa İş arayanlar rehberi Özgeçmişler Paylaşımlar

Beni neden tercih etmelisiniz Tavsiyeler İş ilanları İletişim
 • 12 kişi cevap vermiştir.Talep oldukça yayınlanacak.

  sanal reklamcı

  İş arayanların seslerini duyuruyoruz.

 • Beni neden tercih etmelisiniz

  Çalıştığı ekibe enerjisini yansıtacak, çözüm için ilk akla gelecek, tüm yetkinliklerini ve yetilerini hem iş başarısı hem de çalışanların gelişimi için kullanacak, her an bilgiye aç ve gelişime açık olacak bir adayla tanışmak istenirse çok mutlu olurum, eminim mülakatta bile birbirimizden öğrenecegimiz çok şey vardır.

 • Beni neden tercih etmelisiniz

  1.Güvenilir
  2.İşine sahip
  3.Lider
  4.Başarı hedefli çalışma
  5.Tasarruf yönetimi
  6.Ekip organizasyonu
  7.Görüş belirtme sonuçta verilen karara mutlak itaat
  8.Firma iletişimin de gelişim
  9.Arge konusunda araştırıcı ve geliştirici 10.Tüketici hakları konusunda uzman ve başarısı belgeli
  11.Başarı detayda gizlidir. Detaycı çalışma
  12.Yönetim otoritesi sağlama
  13.Lojistik konuda organizasyon, soğuk zincir dahil çalışmalar
  14.Tuttuğunu koparan
  15.Halkla ilişkiler ve tanıtım yüksek lisansı
  16.Çevre Mühendisi(Çevre görevlisi-imza yetkili)
  17.Güvenlik uzmanı
  18.Alay seviyesinde kışla hizmetleri(Revir-lokanta vb dahil) yönetimi 19.İstihbarat ve İstihbarata Karşı Koyma eğitimli
  20.Liman güvenliği eğitimli
  21.Koordinasyon uzmanı
  Daha pek çok....

  • Eyüphan Öztürk
  • Emekli Deniz Kıdemli Albay-Çevre Müh.(Görevlisi).....
   Email : eozturk005@yahoo.com
 • Beni neden tercih etmelisiniz

  Çalışanlarını torpil aracılığıyla değil gerçekten çabalayan,azimli,istekli yeni mezunlardan tercih etmek isteyen ve tecrübe,uzmanlık,deneyim diye tüm genç ve yeni mezunların önünü kapatmayan insanlar ben ve benim gibi pek çok genç arkadaşımı tercih edebilir.

 • Beni neden tercih etmelisiniz

  Tüm Türkiyede Hematoloji Onkoloji Kardiyoloji ve psikiyatride Nadir Hastalık ve Yetim ilaçta Fikir liderleri Dernekler ve Kol hekimlere ulaşarak tedaviyi Türkiyede Startup başlangıcını hazırlayıp ulaşılamayan hastalara tedaviyi ulaştırmak ve Türkiye pazar payını hazırlayarak tedavi devamlılığı ve bilinilirliği artırmak...

 • Beni neden tercih etmelisiniz

  Yeni mezun ve genç arkadaşların çalışma azmiyle işyerlerine bir ışık getireceği yadsınamaz tabii ki ama tecrübe de önemli bir faktör. İşini doğru insanlarla çalışarak tecrübelerden tecrübe edinerek daha ileriye taşımakta önemlidir. Ben tecrübenin önemli bir faktör olduğuna inanıyorum.

 • Beni neden tercih etmelisiniz

  Çalışma hayatıma enerjik yapım ile , sahip olduğum tecrübelerimi yeni nesillere aktarabilmek, firma başarılarına ve Ülke ekonomimize değer katabilmek, misyon üstlenmek ve başarılı olmak adına devam etmek istiyorum. Mersin ve bölgesi başta olmak üzere Güzel Yurdumun her köşesinde ve hatta yurt dışında umutla görev bekliyorum.

 • Beni neden tercih etmelisiniz

  Satış Pazarlama ve Yönetim alanlarındaki tüm bilgi birikim tecrübelerim, almış olduğum eğitimler ve sahip olduğum yetkinlikler ile başarılı bir geleceği paylaşmak isterim. Çalışma hayatım içerisinde üstlendiğim farklı pozisyon ve görevleri ( Saha çalışanlarına eğitimler vermek, bölge yapısı ve yapılanması oluşturmak, Bayi yapılanması oluşturmak, Yeni ürün lansmanları , özel projeler üretmek ve yönetmek vb. ) daima başarı ile tamamladım.

  Bunu sahada yapmış olduğum çalışmalara özellikle de yönetimini üstlendiğim ekibi şirket hedef ve stratejileri doğrultusunda koordine ederken, gelişim ve eğitim düzeylerini belirleyerek bireysel ve takım gelişimlerini sağlamak olarak ifade edebilirim. Bu anlamlar da oldukça fazla katkı sağlayacağımı da özellikle belirtmek isterim.

 • Beni neden tercih etmelisiniz

  15 yıllık Kaynak Formeni olarak, toplamda 26 yıllık kaynak, çelik, mekanik, borulama işlerinde deneyim sahibiyim. Uluslararası büyük ölçekli petrokimya tesisleri ve endüstriyel tesisleri projelerinde, sayısı 120'yi bulan Türk, Türkmen, Azeri ve Hindistanlı ekipleri yönettim.Kısacası işimin erbabıyım.

 • Beni neden tercih etmelisiniz

  Benim işe ihtiyacım var ve bu şekilde düşünen birisi işine kendi işi gibi sarılır. İşinin patronu olur. Bursa'da lojistik depo yönetimi ve tedarik zinciri yönetimi alanlarında veya bu alanlara yakın işler için talibim.

 • Beni neden tercih etmelisiniz

  Üniversitelerden her sene mezun olan birçok genç var. Hepsinin hayali farklı. Fakat ortada kabul edilmez bir gerçek de var. Genel olarak birçok firma tanıdık vasıtasıyla iş başvurusunda bulunanları firmasına katıyor. Oysa dışarıda o kadar yetenekli genç var ki, birçoğu kendi yetenekleriyle ilgili iş bulamamasından dolayı başka sektörlere atılarak kendi içindeki o ışığı söndürüyor. O gençlerin içindeki ışıkları sizin firmanızda çalışırken sizin firmanıza ışık olsun diye kullanmasını istiyorsanız bence işe o gençlere şans vererek başlamalısınız.

  Sizin sorunuza gelecek olursak, neden iş verenler beni tercih etsin? Ülkenin ve firmaların aydınlık zihinlere ve sportif gençlere ihtiyacı var. O gençlerden birinin de ben olduğumu düşünüyorum.

  • Merve Uslu
  • Uluslararası Ticaret ve Lojistik-Lisans
   Balıkesir Üniversitesi 2019 Mezunu
   Email : merveusslu@gmail.com
 • Beni neden tercih etmelisiniz

  Merhabalar, Ben Giresun Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden 2018 ‘de mezun oldum. Yüksek lisansa kayıt yapacakken başıma talihsiz bir mağduriyet geldi ve o günden beri iş arayışım devam etmektedir.

  İyi derecede Osmanlıca okuyabiliyorum,İctihad dergisi üzerine bu alanda çalışma yaptım.Eğitim hayatım boyunca uzun yıllar Tiyatro ile uğraştım.Özgün bir üslubum olmakla birlikte ;Seo uyumlu makale,şiir,hikaye,küçürek hikaye,makale,yazı ve imla düzenleme,gazete ,dergi, kütüphanecilik,arşiv,köşe yazarlığı,sekreterlik,halkla ilişkiler gibi alanlarda çalışmak için uygun nitelikleri barındırıyor ve bu iş alanlarında yükselmek istediğimi dile getirmek istiyorum.

  Yaratıcı, üretken,kolay organize olabilen,analitik düşünme yetisi olan, dinamik ve tecrübesiz iş arayanlardan sadece biriyim.İş hayatı için yeterli düzeyde mc office programlarını kullanabilecek donanıma sahibim.Kendimi geliştirmeyi ve yeni şeyler öğrenmeyi bir borç bilirim.

  Bu anlamda fırsat buldukça katılmış olduğum sertifika programları şöyledir:

  İnsanları etkileme sanatı :Özel Oytun Türkoğlu
  Kişisel İmaj ve Özgüven :Burak Törün
  İkna Teknikleri :Ayça Törün
  Geleceğin İletişimi Farkındalık ve Etkili İletişim :Başak Şengül


  Uzun soluklu olarak çalışabileceğim,hem kendime hem de bulunduğum kuruma fayda sağlayabileceğim; Sekreterlik,yazarlık,halkla ilişkiler,kütüphanecilik gibi alanlarda iş arayışım mevcuttur. Herhangi bir şehir kısıtlamam bulunmamasına karşın ekonomik koşulllar sebebiyle öncül tercihlerim İstanbul (Asya ) ve Ordu şehirleridir.İlginize teşekkür eder,çalışma hayatınızda kolayıklar dilerim.

  • Gülnur Sağlam
  • Türk Dili ve Edebiyatı
   Giresun Üniversitesi 2018 Mezunu
   Email : gsaglam389@gmail.com
 • Beni neden tercih etmelisiniz

  Çünkü okulu yüksek ortalama yapmak için değil,dersleri geçmek ve mesleğimi öğrenmek için seçtim.Mesleğimle ilgili eğitim hayatımda gördüğüm derslerdeki soruların nasıl çözüleceğini öğrendiğim kadar bulduğum sonuçların ne işime yarayacağını öğrendim.

  Proje okuma,metraj & hakediş,kaba ve ince inşaat işlerine hakimiyet,nivelman cihazı ile kot belirleme gibi alanlarda bilgi ve birikim sahibiyim.Mesleğimle ilgili gerekli program bilgisine sahibim.Kısacası beni seçmelisiniz çünkü işi sıfırdan öğrenmek için değil ehli olduğum işte çalışmak ve kendimi daha fazla geliştirmek için iş arıyorum.

  • Mehmet Burak Kızbaz
  • İnşaat Mühendisi
   Sütçü İmam Üniversitesi 2018 Mezunu
   Email : brk-7007@hotmail.com
iş

sanalreklamci.com
Webmaster Atilla Göktan