Profiller İlanlar İletişim Anasayfa Son Dakika

sanal reklamcı

ÜCRETSİZ
Not: Sitemiz kimseye email göndermez.
Gelen iş tekliflerini ve emailleri araştırınız.

İş Arayışı

İş Arayanların Özgeçmişleri
Sayfayı Yenileyiniz.


sanal reklamcı

Son durumları için kişilerin e-mail
adreslerinden bilgi alınız.


Özgeçmişler 1 | İş teklifi sunun.


Mehmet Yavaş | Enerji Sistemleri Mühendisi
mehmetyavas.794@gmail.com


İş arayışındayım.
2019 Süleyman Demirel Üniversitesi, Enerji Sistemleri Mühendisliği bölümünden mezunum.

Enerji sektöründe kendimi ve bulunduğum firmayı geliştirebileceğim bir iş aramaktayım. Kendi mesleğimi yaptığım sürece Türkiye’nin her yerinde ikamet edebilirim. C Sınıfı İş Sağlığı Güvenliği Uzmanıyım aynı zamanda Enerji Yöneticisiyim.

Bir çok sosyal sorumluluk projelerinde görev aldım, çevreme ve ülkeme faydalı olabilmek adına da elimden geldiğince bu projelerde yer almaya çalışıyorum.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.

sanal reklamcı

Canan Aydemir | Mimar
canantan1986@hotmail.com


İş arayışındayım.
2017 Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık mezunuyum Restorasyon alanında Restoratör ve Mimar olarak toplamda 4 yıl tecrübem var.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Özge Kırteke | Elektrik Elektronik Mühendisi
ozgekirteke44@gmail.com


İş arayışındayım.
System, Network ve Cloud Uzmanlığı alanlarında iş arayışım bulunmaktadır. Elektrik-Elektronik mühendisi olarak 2017 yılında mezun oldum.

Danimarkada yenilenebilir enerji üzerine 3 aylık staj deneyimim oldu. Romanyada erasmus öğrenim projesiyle 6 ay kadar bulundum. Bilgi teknolojileri alanında 1 yıl kadar tecrübem bulunmaktadır.

Wissen akademie'de 6 aylık Nitelikli Sistem ve Ağ Uzmanlığı eğitimi aldım. Sonrasında CCNA ve MCSA sertifikalarını aldım.

Yetiştirilmek üzere iş arayışı içerisindeyim. İşin teknik tarafında görev almak benim için heyecan vericidir.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Hazi Safarov | Kimya Mühendisi
hazi.safarov@gmail.com


İş arayışındayım.
2019 Haziran ayında ODTÜ Kimya mühendisliğinden mezun olduktan sonra sürmekte olan iş arayışım devam etmektedir. Yabancı (Azerbaycan) uyruklu olup, Ankarada ikamet etmekdeyim.

İş lokasyonu farketmeden mesleki becerilerimi doğrudan icra edebileceğim uygun pozisyon olması halinde bana yönlendirmenizden ve iş arayış ilanımı paylaşmanızdan çok memnun olurum.

Yabancı uyruklu olmamın iş arayışında bana getirdiği zorluklara rağmen, güzel bir başlangıc umuduyla kendimi her türlü gelişime odaklanan durumları öngörmeye hazırlamaya çalıştım.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

İlayda Turan | Hidrojeoloji Mühendisi
ilozovic24@gmail.com


İş arayışındayım.
Hacettepe Üniversitesi Hidrojeoloji Mühendisliği 2019 mezunuyum.

İyi derecede İngilizce konuşabiliyor ve yazabiliyorum. Başlangıç seviyelerinde ise Almanca ve Rusça biliyorum.

Şuan kendi alanım olmayan bir yerde çalışmaktayım ancak en büyük temennim mesleğimi hakkıyla yapabileceğim bir iş bulmak ve kendimi geliştirmektir.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Caner Çeliksoydan | Polimer Mühendisi
celiksoydan.caner@gmail.com


İş arayışındayım.
Yalova Üniversitesi Polimer Mühendisliği 2016 mezunuyum. PVC ve PPRC boru ve ek parça üretimi, Medikal sektörde ameliyathane kullan at ürünler konusunda tecrübem mevcuttur.

Enjeksiyon ve Ekstrüzyon konusunda yetkinlik ve 30-35 kişilik personel yönetimi tecrübesine sahibim.

İzmir, Manisa, Balıkesir ve Bursa illerinde, Plastik (Polimer) içeren; Kompozit, Kauçuk, Otomotiv, Medikal, Boya ve Ambalaj sektörlerinde iş arayışım mevcuttur.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Abdullah Pehlivan | Metalurji ve Malzeme Mühendisi
pehlivanabdullah34@gmail.com


İş arayışındayım.
24 yaşındayım. Haziran 2017 de Cumhuriyet Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümünden, Mart 2020 de İstanbul Gedik Üniversitesi Savunma Teknolojileri Yüksek Lisans Programınından mezun oldum.

Hem yaşımın genç olması, hem de mesleğime karşı tutkum, yeteneğim ve sevgimden dolayı kendimi geliştirmeye oldukça açığım. Kendimi geliştirmeme olanak sağlayacak ve yetiştirilebileceğim İstanbul veya Gebze lokasyonlarında bulunan bir firmada iş aramaktayım.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Şeyma Çınar | İş Güvenliği Uzmanı
seyma.cinarr05@gmail.com


İş arayışındayım.
Kocaeli ili içerisinde C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı olarak iş aramaktayım. 2019 yılının Haziran ayında Kocaeli Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği bölümünden mezun oldum.

Ardından 2019 yılının Aralık ayında yapılan uzmanlık sınavını kazanarak C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı oldum. Stajımı 2018 yazında Ankara da bulunan İş Sağlığı ve Güvenliği Merkezi Müdürlüğü (İSGÜM)’nde yaptım.

Günümüz mevzuatına hakim, kolay adapte olabilen ve koordineli olarak hareketlerimi sürdüren bir kişiliğim var. Henüz deneyimim yok ancak kendimi bu alanda geliştirmek istiyorum.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Rümeysa Göktaş | Harita Mühendisi
rmysgkts@gmail.com


İş arayışındayım.
Ömer Halisdemir Üniversitesi Harita Mühendisliği 2019 mezunuyum. Her yeni mezun gibi tecrübesiz olduğum için iş başvurularım olumsuz sonuçlanıyor.

İsteğim ve hevesimle çalışacağım kuruma fayda sağlayacağımı düşünüyorum.Her türlü iş koşullarına ayak uydurabilen,öğrenmeye meraklı, istekli ve takım çalışmasına yatkın bir mühendisim.

Seyahat engelim yoktur.Lokasyon farketmeksizin çalışabilirim.Hedefim kendimi daima geliştirebilmek, edindiğim mühendislik bilgilerimi ve becerilerimi kullanabilmek ve çalıştığım kuruma faydalı bir çalışan olmaktır.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Kemal Keleş | Cerrahi Tekniker
kemalkeles@outlook.com


İş arayışındayım.
2019 yılı İstanbul Medipol üniversitesi cerrahi tekniklerligi bölümüden mezun oldum. Stajımı 2019 yılında Başakşehir devlet hastanesi ve İstanbul esenler Medipol hastanesinde yaptım.

Kolay adapte olabilen, iletişimi iyi olan, uyumlu bir kişiliğe sahibim henüz deneyimim yok. kendimi cerrahi alanında ameliyathane hemşiresi olarak geliştirmek istiyorum.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Mahmut Karar | Lojistik-Muhasebe
mahmutkarar96@gmail.com


İş arayışındayım.
1996 doğumlu 2015-2017 eğitim öğretim dönemi Selçuk Üniversitesi Lojistik bölümü mezunuyum. Şu an ise Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi eğitimime devam etmekteyim.

Globalleşen dünyada Lojistik sektöründe ideallerime ulaşabilmek için bu bölümü okumayı tercih ettim. Lojistik bölümünün ülkeme ve bu ülke vatandaşlarına, aynı zamanda dünya vatandaşlarına faydalı olacağı kanaatindeyim. Bu sebepten ötürü Lojistik sektöründe başarılı olacağıma gönülden güçlü bir inancım var.

Microsoft Office programları, Tedarik Zinciri ve Yöetimi, ILS, Lojistik faaliyetleri ileri derecede vakıf olduğum konulardır. Gelişime açık İngilizce alt yapımı da belirtmek isterim. Şu an bir turizm bölgesinde orta düzey bir otelde muhasebe departmanında çalışmaktayım. Ama benim geleceğimin muhasebe değil de Lojistik olduğunu sizlere belirtmek isterim.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Senih Özkan | Uçak Mühendisi
senihozkan@hotmail.com


İş arayışındayım.
Necmettin Erbakan Üniversitesi Uçak Mühendisliği bölümünden Temmuz 2019'da mezun oldum. Şubat 2020'de İstanbul Teknik Üniversitesi Uçak ve Uzay Mühendisliği bölümünde yüksek lisansa başladım.

Yüksek lisansa devam ederken kendimi geliştirebileceğim ve katma değer sağlayabileceğim uzun dönem staj/yarı zamanlı bir iş arıyorum.

2018'de TÜBİTAK'ın TEKNOFEST kapsamında düzenlemiş olduğu Sabit Kanatlı İHA yarışmasına Vaveyla takımının bir üyesi olarak katıldım. Lisans bitirme projemde Güneş Enerjili bir İHA'nın kavramsal tasarımını yaptım. Yüksek lisansta Uçuş Mekaniği ve Performansı üzerine çalışmak istiyorum.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Cevher Camuz | Petrol ve Doğalgaz Mühendisi
cevhercamuz@gmail.com


İş arayışındayım.
2018 İskenderun Teknik Üniversitesi'nde Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldum. Mersin Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü'nde yüksek lisans yapıyorum, şu anda tez aşamasındayım.

İlk stajımı Ilk Construction STAR Rafinerisi'nde Boru Mühendisi olarak yaptım, ikinci stajımı TPAO Trakya Bölge Müdürlüğü'nde doğalgaz sahasında kuyu tamamlama ve sondaj operasyonlarında gerçekleştirdim.

Eğitimim sırasında kendimi bölümümde ve diğer mühendislik alanlarında geliştirdim. Katıldığım projeler ve stajlar sayesinde ekip çalışmasında ve proje yönetiminde kendimi geliştirme fırsatı buldum. Kurslara katılarak ingilizce bilgimi geliştirdim.

Eğitimim, problem çözme, kriz yönetimi becerilerimin ve güçlü insani ilişkilerimin çalışma hayatına yardımcı olacağını düşünüyorum.

Lokasyon farketmeksizin iş arayışındayım.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Onur Sarıtaş | Bilgisayar Mühendisi
srtsonur@gmail.com


İş arayışındayım.
2019 Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum.

Backend alanında c#,asp.net ve sql üzerine bilgim ve kısa süreli tecrübem mevcut. Bu alanda veya yetiştirilmek üzere full stack developer olarak iş arıyorum.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Furkan Ertaş | Makine Mühendisi
frts17@gmail.com


İş arayışındayım.
2018 yılında Balıkesir Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümden mezun oldum. Ardından askerlik görevimi Yedek Subay olarak tamamladım.

Alanımda kendimi geliştirip, değer katarken ait olduğum firmaya da katkı sağlayabileceğim bir iş arıyorum.

Stajlar:
Fiat Chrysler Automobiles TOFAŞ A.Ş. bünyesinde 30 iş günü staj yaptım. Kalite yönetimi, kaizen, mamul montaj ve işletme konularında bilgi edindim, araştırma yaptım ve kendimi geliştirdim.

İÇDAŞ Çelik Enerji ve Tersane A.Ş. bünyesinde 30 iş günü staj yaptım. Atölye ve tezgahları, haddehane, sürekli döküm ve pota ocağı kısımlarında bilgi sahibi oldum, araştırma ve gözlemlerimle kendimi geliştirdim.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Serkan Şimşek | Dış Ticaret
simsekforeigntrade@gmail.com


İş arayışındayım.
Dış ticaret(ithalat, ihracat, lojistik) uzmanıyım.

6 yıl gümrük şirketlerinde çeşitli ithalat, ihracat, lojistik operasyon ve takibi konusunda deneyimim mevcuttur. Aynı zamanda Gümrük Müşavir Yardımcısıyım. (B Karne Sahibi) Kariyer hedefim Dış Ticaret firmaları üzerinedir. Sonrasında, 3 yıl bir Gıda Dış Ticaret firmasında(Nefista Marka) Dış ticaret uzmanı olarak çalışmış bulunmaktayım.

Bugüne kadar deneyimlediğim alanlar; (Tekstil, Oto yedek parça, Kozmetik, Gıda, Cam)

Ön lisansım; Dış Ticaret ve Ab
Lisansım; İşletme
Yüksek Lisansım; Siyaset bilimi ve Uluslararası ilişkiler üzerine tamamladım.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Ahmet Başaran | İşletme
ahmetbasaran@anadolu.edu.tr


İş arayışındayım.
2016 yılın'da Lisans ve 2019'da yüksek lisans eğitimlerimi Anadolu Üniversitesi İşletme ve Uluslararası İşletmecilik dallarında tamamladım.

Eskişehir ve İstanbul lokasyonları başta olmak üzere; insan kaynakları, muhasebe, finans ve satın alma pozisyonlarında, ülke genelindeki tüm lokasyonlarda değerlendirilebileceğim bir iş arayışı içerisinde bulunmaktayım.

Askerlik, seyahat ve ingilizceye ilişkin problemi olmayan bir adayım.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Muhammed Arzupınar | İnşaat Mühendisi
muhammet_arzu_1994@hotmail.com


İş arayışındayım.
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği 2017 mezunuyum. Askerlik görevimi tamamladım. 2 yıllık kaba ve ince iş tecrübem bulunmaktadır.

Kendimi geliştirebilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahibim ayrıca arapça farsça özbekçe ve yabancı dil geliştirme konusunda çabalarım devam etmekte. İyi düzeyde Autocad, AMP Yazılım (Hakediş ve Yaklaşık Maliyet) Orta düzeyde İdestatik, MS Office kullanabiliyorum. B sınıfı ehliyet sahibiyim. (5+ yıl)

İletişim becerisi yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Titiz, disiplinli çalışan, Seyahat engeli bulunmayan, Esnek değil verimli çalışma saatlerine özen gösteren, Öğrenmeye ve gelişmeye istekli, dinamik bir mühendisim.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Enes Bağçeci | İnşaat Mühendisi
bagceci.enes@gmail.com


İş arayışındayım.
2019 Çukurova Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldum.

2 yıllık bir çalışma tecrübesine sahibim;1 yıl 7 ay konut ve endüstriyel yapılarda, 3 ay ince inşaat işlerinin sahada uygulanmasında aktif rol aldım.

Autocad, Sta4Cad, Ms Project ve MS Office programlarını iyi derecede kullanabiliyorum,akıcı bir şekilde ingilizce konuşabiliyorum, saha deneyimine sahibim bu sebeptendir ki; iletişim becerilerim yüksek, koordinasyon yeteneğim güçlü, ekip yönetimine hakim, yeniliklere ve öğrenmeye açık bir kişiliğe sahibim.Hakediş, metraj hazırlama, raporlama ve iş tabiki yapabilme yetisine sahibim.

Şantiye ve teknik ofis pozisyonlarında çalışmaya açık azimli ve kararlı genç dinamik bir inşaat mühendisiyim.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Melis Yıldız | Metalurji ve Malzeme Mühendisi
melis-yildiz35@hotmail.com


İş arayışındayım.
2019 Haziran ayında Manisa Celal Bayar Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünden 3,07 Gano ile mezun oldum.

Eğitim hayatım boyunca stajlar,içinde bulunduğum projeler sayesinde kendimi problem çözme, takım çalışması, insan ilişkileri, kriz ve proje yönetimi konularında geliştirdim.Ayrıca üniversite eğitimim sırasında dil eğitimi,ileri excel eğitimi ve katıldığım seminerler sayesinde kendimi geliştirdim.

Sürekli eğitime inanan,öğrenmeye açık, meraklı, özenli, disiplinli, kendimi geliştirebilen ve çalışmayı seven biri olarak şirketinize değer katarken kendimi geliştirebileceğimi düşünüyorum.

Kalite, üretim, proses, Ar-Ge depertmanlarında görev alabilirim.İzmir ve Manisa illerinde çalışabilirim.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Adile Şahin | Biyomedikal Mühendisi
adileilemail@gmail.com


İş arayışındayım.
2018 Afyon Kocatepe Üniversitesinden mezun oldum. Mesleğimi çok seviyorum, bütün enerjimi mesleğimi öğrenmek ve hakkıyla yerine getirmek uğruna harcamak istiyorum. Maalesef bugüne kadar böyle bir kurum ile çalışma fırsatı bulamamış verilmemiş birçok mühendisten biriyim.

Seyahat engelim yok B sınıfı ehliyetim var. Sorumlu Müdür ve Klinik Destek Elemanı belgelerim var. İyi seviyede ingilizcem var.

Lokasyon farketmeksizin
(tercihen İstanbul, İzmir, Ankara) iş arıyorum.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

İbrahim Akbulut | Elektronik ve Haberleşme Mühendisi
ibrahim-akbulut1@hotmail.com


İş arayışındayım.
Lisede başladığım Elektronik ve Haberleşme Teknolojisine teknisyen olarak mezun oldum. 2 yıllık üniversite Kocaeli Üniversitesi(Bölüm Birinciliği) Tekniker olarak mezun oldum. 2020 Doğuş Üniversitesinden Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği'nden 3,23 ortalamayla mezun oldum.

Mühendislik Fakültesinde okurken bir firmada Part time Proje Mühendis olarak Çalıştım. Akıllı priz,şirket web sitelerinin tekrar tasarlanması,harekete bağlı aydınlatma ve proje sunumları gerçekleştirdim. Şahsi olarak Akıllı Ayna,Akıllı saat gibi farklı projeler üzerinde çalışmaktayım. İstendiği takdirde proje videosu atabilirim.

Kişilik olarak öğrenmeye açık ve en iyisi yapmayı hedeflemiş bir bireyim. Proje bazında farklı fikirlere mevcut bir bireyim.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Elif Çokyiğit | Uluslararası İlişkiler-Dış Ticaret
elifbusracokyigit@gmail.com


İş arayışındayım.
Nişantaşı üniversitesi dış ticaret mezunuyum, ardından dikey geçişle İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası ilişkiler bölümünden ocak 2020 de mezun oldum.

Evrim programını üniversitede gördüm, office programlarını etkin bir şekilde kullanabiliyorum. Şuan hala almakta olduğum Microsoft office egitimim devam etmekte.İnsan kaynakları asistanlığı ve excel eğitimi, Yerel yönetimler gibi eğitim sertifikalarım var.

Gümrük müşavirliği, lojistik şirketlerinde, halkla ilişkiler, insan kaynakları departmanların da çalışabilirim. Öğrenmeye istekli ve azimliyim.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Rozerin Osmanoğulları | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
rzrn.77@gmail.com


İş arayışındayım.
2019 Yalova üniversitesi çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri mezunuyum. Çalışma ilişkileri, insan kaynakları gibi alanlarında iş aramaktayım.

Asıl hedefim ise insan kaynakları alanında temelden başlayıp doğru şekilde ilerlemek. Sertifikalarım mevcut. 3 yıllık satış danışmanı tecrübem bulunmakta. Lokasyon: Yalova

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Çağla Savrim | Çevre Mühendisi
caglasavrm@icloud.com


İş arayışındayım.
Eylül 2019 tarihi itibariyle Balıkesir Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümünden mezun olmuş bulunmaktayım.

Yeni mezun olarak sektöre atılıp tecrübe kazanabileceğim ve hem kendime hem de çalıştığım şirkete artı değerler katabileceğim; İzmir ve Manisa çevresinde iş arayışım mevcuttur.

Seyahat engelim bulunmamaktadır.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Ertuğrul Arslan | İnşaat Mühendisi
ertgrlenesarslan@gmail.com


İş arayışındayım.
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği 2017 mezunuyum. Kendimi statik proje mühendisliği alanında (Özellikle çelik yapılar) geliştirmeyi ve bu sektörde çalışmayı hedefliyorum. Askerlik görevimi tamamladım.

2 yıllık kaba ve ince iş, teknik ofis tecrübelerim bulunmaktadır. Kendimi geliştirebilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahibim ve yabancı dil geliştirme konusunda çabalarım devam etmekte.

İyi düzeyde SAP2000, İdeastatica, Tekla Structures, Autocad, AMP Yazılım (Hakediş ve Yaklaşık Maliyet) Orta düzeyde İdestatik, MS Office kullanabiliyorum. B sınıfı ehliyet sahibiyim. (5+ yıl) İletişim becerisi yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Titiz, disiplinli çalışan, Seyahat engeli bulunmayan, Esnek değil verimli çalışma saatlerine özen gösteren, Öğrenmeye ve gelişmeye istekli, dinamik bir mühendisim.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Emrah Yıldırmış | Maden Teknikeri
emrahyildirmis38@gmail.com


İş arayışındayım.
2015 Fırat Üniversitesi mezuyum.

Krom, Demir Cevheri hazırlama zenginleştirme tesisleri ve açık işletme (Ocak) lokasyonlarında 3,5 yıl iş tecrübem var.Uygun pozisyonlarda iş arayışındayım.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Beyza Ecevit | Uluslararası Ticaret ve Lojistik
byzecevit@gmail.com


İş arayışındayım.
Lokasyon İzmir, Manisa, Balıkesir, Konya, Ankara

2018 yılında Balıkesir Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik bölümünden mezun oldum. Üniversite hayatım boyunca bölümümle ilgili olarak çeşitli etkinliklere katılım gösterdim.

2019 yılında Ege Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kadın Çalışmaları bölümünde yüksek lisans yapmaya başladım ve devam etmekteyim.

Yaklaşık 2 yıl ingilizce dil eğitimi almamın yanında Rusça ve Arapça dillerine olan ilgimi de beslemeye özen gösteriyorum.

Akademide aldığım eğitim ve kısa bir deneyim sürecinin getirisi olarak hedefim; lojistik operasyon süreçlerinde uzmanlaşmak.

Analiz yeteneği güçlü, alternatifler üretebilen, yaratıcılığını besleyen, sorumluluk bilinci ve etik değerleri yüksek bir kişiliğe sahip olmam, hedeflerime giden yolda kolaylık sağlıyor.

Bana tanıyacağınız şansı, şirketinize değer katmak için dönüştürmek istiyorum ve ümidimi koruyorum.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Elif Acar | Halkla İlişkiler
elifa1702@icloud.com


İş arayışındayım.
2019 Gümüşhane üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım mezunuyum.

Bursa, İstanbul lokasyonlarında aktif iş arayışım mevcuttur.

Kurumsal iletişim uzmanı, müşteri ilişkileri, halkla ilişkiler uzmanı, sosyal medya uzmanı pozisyonlarına uygun niteliğe sahibim. 3 yıl müşteri temsilcisi tecrübem bulunmaktadır.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Civan Aktaş | Metalurji ve Malzeme Mühendisi
civanaktas93@gmail.com


İş arayışındayım.
Haziran 2018 itibari ile Celal Bayar Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünü bitirdim.

İzmir Demir Çelik A.Ş şirketinde Üretim(Çelikhane), Yönetim(Kalite Kontrol Departmanı) olmak üzere toplamda 6 ay staj yaptım.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Hüseyin Karataş | Ekonometri
herdemkaratas@gmail.com


İş arayışındayım.
2019 Çanakkale 18 Mart Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonometri Bölümü mezunuyum.

İkna kabiliyeti ve düzgün diksiyon sertifikalarım mevcuttur. İyi seviyede ingilizce bilgim ve Satış temsilciliği tecrübem var.

İstanbul(Avrupa-Asya) ve Kocaeli içinde Satış-Pazarlama ve Finans işlemleri sektöründe kendimi geliştirebileceğim bir iş arıyorum.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Sedat Arda | Elektrik Elektronik Mühendisi
selmelisedo@hotmail.com


İş arayışındayım.
2017 Karabük Üniversitesi mezunuyum. Lokasyon olarak önceliğim İstanbul olmakla beraber diğer lokasyonlarda da değerlendirme yapabiliriz.

Son olarak Endoks Enerji firması bünyesinde AYEDAŞ firmasının sorumluluğunda olan trafo merkezlerinde “Scada Montajı ve Devreye Alma”projesinde Scada Mühendisi olarak çalıştım.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Harun Ateş | Çevre Mühendisi
hates1486@gmail.com


İş arayışındayım.
2020 Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden 7. yarıyılda derece ile mezun oldum.

İlk stajımı Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Atıksu Ve Arıtma Çamurları Araştırma Laboratuvarında Herbisit Arıtımı üzerine yaptım. Staj sonunda laboratuvar ve çalışma konularının ilgimi çekmesi üzerine 2 yıl boyunca 4 farklı projede (tavuk, tekstil, sentetik boya atıksuları) yer aldım. İkinci stajımı ise TÜBİTAK UME Referans Malzemeler Departmanında yaptım. Bu stajımda ise 2 sertifikalı referans malzeme üretim sürecinin tamamında yer aldım. Hocalarımla birlikte 2 uluslararası kongrede bildiri yayınladık. Yakın zamanda bir kongrede yeni bir çalışma ile yer alacağım.

Lisans döneminde Erasmus+ projesinde yer aldım. Bunun yanında Çevre Topluluğu Başkan Yardımcılığı ve Dış İlişkiler Departmanında çalıştım. Tema, İzcilik Kulübü'nün düzenlediği bir çok etkinliğe katıldım.

Bunların dışında; azimli, kararlı, verilen işi yüksek sorumluluk bilinciyle yerine getirebilen, takım çalışmalarına yatkın, araştırmaya ve bilime kendini adamış bir bireyim.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

İpek Çelebi | Uluslararası İlişkiler
ipekcelebi95@hotmail.com


İş arayışındayım.
2019 Adnan Menderes Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) mezunuyum. Üniversite okuduğum bölüm derslerine ek olarak özel bir eğitim kurumunda Hukuk, Maliye, İktisat ve Muhasebe derslerini de alarak bilgi birikimimi daha da artırdım. İyi derecede İngilizce biliyorum.

Eğitim hayatımda kendime iş tecrübesi kazandırmak için bir bilişim sektörüne saha satışı ve pazarlama pozisyonunda çalıştım. Aynı zamanda tatil, eğlence, mezuniyet gibi çeşitli organizasyonlar düzenledim. Bu yaptığım işler bana çalışma hayatımda yardımcı olacak birçok deneyimler kazandırdı. İnsanlarla olan ilişkilerimi yazılı ve sözlü olarak geliştirdi. Ekip kurup liderlik yapmayı, bir iş yaparken düzenli ve titiz davranılması gerektiğini öğretti. Sorumluluk almayı ve aldığım sorumlulukları tam/eksiksiz bir şekilde sonuçlandırma konusunda kendime çok şey kazandırdım. Ayrıca karşıma çıkabilecek sorunlara alternatif çözümler üretme konusunda çok yetenekliyim.

Özel şirketlerin Finans, Muhasebe, İdari İşler Uzmanı, İç Denetçi, İnsan Kaynakları Uzmanı vb. gibi departmanlarda özverili ve etkili bir çalışma gerçekleştirerek çalıştığım firmaya faydalı olacağımı düşünüyorum.

Lokasyon: Kocaeli, İstanbul

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Ayşe Yıldız | Kimyager
aysnuryildiz@gmail.com


İş arayışındayım.
2014 Ondokuzmayıs Üniversitesi Kimya bölümü mezunuyum. Ayni zamanda Formasyonum da bulunmaktadır.

Bristih American Tabocco firmasında Kalite Kontol departmanında 6 ay çalıştım. Samsun İmaretcioğlu Tıbbi İlaç LTD şirketinde Kalite Kontrol Kimya Lab.Sorumlusu olarak 4 yıl çalıştım. 1 yıl BSH müşteri temsilciliği yaptım.

Lokasyon:Samsun ve Çevresi

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Mert Yalçın | Harita Mühendisi
mertyalcin9680@gmail.com


İş arayışındayım.
Aksaray Üniversitesi Harita mühendisliği 2019 mezunuyum.

Tecrübe edinebileceğim ve deneyim sahibi olabileceğim,yetiştirilmek üzere iş arayışım bulunmaktadır.

Belirtmek istediğim bir diğer konu ise şudur;sektör içerisinde bu sektöre yıllarını vermiş kişiler tarafından söylenilen “eğer ki deneyimli bir harita mühendisi olmak istiyorsan gerekirse şenörlükten alet operatörlüğünden başlayıp o sahanın tozunu yutacaksın“ cümlesine ayak uydurarak gerekirse en temel kısımdan başlamaya hazırım.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Ömer Yıldızhan | İnşaat Mühendisi
o.botanyildizhan@gmail.com


İş arayışındayım.
2018 Aydın Adnan Menderes Üniversitesi İngilizce İnşaat Mühendisliği mezunuyum.

Özaltın Makyol Adi Ortaklığı İzmir-İstanbul Otoyolu Projesi Manisa Kırkağaç Kesimi’nde 1,5 yıl boyunca Kalite Kontrol Mühendisi olarak çalıştım. Geçtiğimiz ağustos ayında projenin tamamlanması sonucu işten ayrıldım.

Şehir ayrımı yapmaksızın İnşaat mühendisliği ile ilgili işlerde görev almak isterim.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Sedanur Solmaz | Peyzaj Mimar
sedanursolmaz14@gmail.com


İş arayışındayım.
2017 Süleyman Demirel Üniversitesi mezunuyum. Süleyman Demirel Üniversitesinde yüksek lisans yapmaktayım ve tez aşamasındayım.

Autocad, Lumion, Sketchup, Photoshop, Arcmap programlarını kullanmaktayım.

İzmir, Bursa, Çanakkale, Ankara, Antalya, Afyon, Kocaeli, Aydın, Muğla lokasyonlarında çalışabilirim.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Hasan Çelik | Maden Mühendisi
celik27hasan@gmail.com


İş arayışındayım.
2017 Eskişehir Osmangazi Üniversitesi mezunuyum. Sürekli çalışabileceğim iş arıyorum.

Daimi nezaretçi Sertifikam var. 2 yıl ocak tecrübem var. Çince biliyorum. Bir yıl Çin de eğitim aldım

Askerlikle ilişiğim yoktur. B ehliyetim var aktif araç kullana biliyorum.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Yasin Tokatlıoğlu | Halkla ilişkiler ve Tanıtım
yasin_zafer_@hotmail.com


İş arayışındayım.
2016 Selçuk Üniversitesi Halkla ilişkiler ve Tanıtım mezuyum. İnsan Kaynakları alanında iş arayışım bulunmaktadır.

İstanbul Maltepe'de ikamet ediyorum. İnsan Kaynakları alanında yaklaşık 3 yıllık bir tecrübem var. Özellikle işe alım olmak üzere İK süreçlerinde tecrübeliyim.

Yeni bilgiler öğrenebileceğim ve birlikte uzun yıllar çalışabileceğim bir firma ile yola devam etmek istiyorum. Mavi ve beyaz yaka işe alım süreçlerinde tecrübem bulunmaktadır.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Gülbahar Engin | Çevre Mühendisi
gulbaharengin60@gmail.com


İş arayışındayım.
2019 Abant İzzet Baysal Üniversitesi mezuyum.

Gerçekleştirmiş olduğum stajlarımda ve eğitim hayatımda İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamındaki ortam ölçümleri, fabrika ortamlarındaki ekipmanların periyodik muayene kontrolleri, bu ölçüm ve kontroller sonucunda da gerekli raporları yazmak, firmalara tanıtım maili atmak, teklif vermek konularında aktif görev aldım.

Stajımı tamamladığım iş yerindeki olumlu izlenimlerden dolayı okul dönemine kadar stajyer mühendis olarak çalıştım.

Şuan B sınıfı ehliyete sahibim ve iş güvenliği uzmanlığı alanında sertifika edinme uğraşı içerisindeyim. Kendimi geliştirmeye ve yeniliklere açık bir çevre mühendisi olarak Tekirdağ Çerkezköy çevresinde iş arıyorum.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Ersen Karataş | Satış-Operasyon
ersenkaratas73@gmail.com


İş arayışındayım.
2008 Mersin Üniversitesi Bankacılık mezunuyum.

Ortadoğu Satış Yönetimi
Satış Uzmanı
İşletme ve Operasyon Yönetimi
Tecrübeli olduğum pozisyonlarda iş arayışım aktiftir..!

Ortadoğu körfez ülkeleri ile çalışan şirketler var ise, Arapça dilini anadilim gibi bilmekteyim.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Zülal Yılmaz | Metalurji ve Malzeme Mühendisi
zulalyilmaaz@gmail.com


İş arayışındayım.
Sakarya Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği lisans eğitimimi Ocak 2020 itibariyle tamamladım. Aktif iş arayışım başlamaktadır.

Sakarya öncelikli olmak üzere; Kocaeli, İstanbul (Asya) ve Düzce illerinde iş aramaktayım.

Bu alanda başarılı olabilmek ideallerimin arasında başı çekmektedir. Bunun dışında kendimi; sorumluluk sahibi, ikili ilişlilerde iyi, uyumlu, özverili biri olarak nitelendirebilirim.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Cansu Turak | Endüstri Mühendisi
cansu.turak@gmail.com


İş arayışındayım.
2020 Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunuyum.

Zaimoğlu Holding bünyesinde olan Oerlikon Kaynak Elektrodları fabrikasının İnsan Kaynakları departmanında proje bazlı Süreç Yönetimi Destek Sorumlusu, Özgörkey Feast İzmir fabrikasında uzun dönem İnsan Kaynakları Stajyeri, Denizbank Mersin Metropol şubesinde Yönetim Stajyeri, şişecam Soda Sanayii Mersin fabrikasında Üretim Stajyeri olarak deneyimim bulunmaktadır.

Şu anda Manisa ve İzmir şehirlerinde Endüstri Mühendisliği pozisyonu için iş arayışı içindeyim.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Yuşa Yiş | Mekatronik Mühendisi
yisyusa@gmail.com


İş arayışındayım.
Eğitim hayatım ve çalıştığım pozisyonların gerekli altyapıyı bana sağladığını düşünüyorum. Gemi İnşa sektöründen İnşaat, Otomotiv sektörüne kadar birçok farklı pozisyon ve firmalarda deneyim ve tecrübem mevcut. Araştırma, motivasyon, girişimcilik ve farklı yetenekler edinme konusunda kendimi geliştirmeye devam etmekteyim.

Kocaeli Meslek Lisesi Elektrik bölümünü bitirdikten sonra, Kocaeli Üniversitesi MYO Endüstriyel Otomasyon bölümünü tamamladım.Tekniker olarak başladığım iş hayatına 2014 yılında DGS ile girdiğim Okan Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği bölümünü 2017 yılında bitirip,Mühendis olarak iş hayatıma devam ettim.2018 yılında askerliğimi tamamladım.Buna paralel olarak Anadolu Üniversitesi AÖF İşletme bölümünü bitirerek işletme ve yönetim tarafında da kendimi geliştirdim.

Alanım ile ilgili pozisyonların gerektirdiği sorumluluğu, istekle üzerime almak isterim.Robotik ve Otomasyon alanlarında kariyerime yön vermek istiyorum.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Ercan Elmas | Su Ürünleri Mühendisi
elmas.ercan22@gmail.com


İş arayışındayım.
2013 yilinda yılında Ege Üniversitesi Su ürünleri mühendisliği bölümünü bitirdim. Bununla İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Su ürünleri anabilim dalındaki yüksek lisans öğrenimimi tamamladım.

Su ürünleri sektöründe 3 yıllık tecrübem bulunmaktadır.

Kılıç Deniz Ürünleri bunyesinde ileri işleme üretim sorumlusu olarak görev aldım. Üretim sürecleri ile birlikte kalite süreçlerine de hakim oldum. Bununla birlikte sektöre ivme kazandırabilecek yeni ürün ve teknolojilerin gelistirilmesi konusunda çalışmalarım oldu.

Agromey bünyesinde bulunan yem fabrikasında vardiya mühendisi pozisyonunda çalıştım. Çalıştığım sure boyunca hammadde ve depoların yönetimi, personelin yönlendirilmesi, yem üretiminin sorunsuz şekilde yapilabilirliğinin sağlanması ve raporlanması ve sevkiyatlarin minimum hata ile gerçekleştirilmesi konularinda gorev aldim. Bununla birlikte uretimi ilgilendiren kalite yönetim sistemlerine hakimim.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

İbrahim Subaşı | Metalurji ve Malzeme Mühendisi
ibrahmsubasi@gmail.com


İş arayışındayım.
2020 Ocak ayı itibari ile Sakarya Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliğinden mezun olmuş bulunmaktayım. Kendini geliştirmek isteyen, öğrenmeye açık ve disiplinli çalışabilen bir mühendis adayıyım.

Eğitim süresince Kompozit Malzemeler, Magnezyum ile Namlu Üretimi ve Mikro Ark Oksidasyon ile Kaplama, Alümina Takviyeli Akımlı Ni-B Kaplamalar üzerinde çalışmalar yaptım.

Satış, Kalite Kontrol ve Üretim mühendisliği alanları ilgi duyduğum ve yönelmek istediğim birimlerdir.
Fakat AR-GE departmanında da kendimi geliştirmek isterim.

Çalışmak istediğim lokasyonlar önceliğim İstanbul olmak üzere, Sakarya ve Kocaeli illeridir.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Şehri Tahtalı | Biyomedikal Mühendisi
sehritahtali@gmail.com


İş arayışındayım.
Haziran 2019 itibariyle Erciyes Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği Bölümü'nden 3.38/4 ortalama ile mezun oldum. Yetiştirilmek üzere Teknik Servis departmanında iş staj arayışım bulunmaktadır.

Ankara'da ikamet ediyorum fakat asıl amacım işi öğrenmek ve deneyimlemek olduğu için lokasyon farketmeksizin arayış içerisindeyim. İngilizce dil bilgim teknik bir dokümanı okumak ve iletişim kurmak için yeterlidir.

Aynı zamanda İngilizce'mi unutmamak ve geliştirmek amacıyla Ankara Üniversitesi'nde eğitim almaktayım.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Emre Baklacı | Jeofizik Mühendisi
emre_baklaci@hotmail.com


İş arayışındayım.
2006 Süleyman Demirel Üniversitesi Mezunuyum.

12 yıllık şantiyecilik tecrübemin 11 yılını yurt dışında büyük ölçekli projelerde qa/qc mühendisliği, beton santral şefliği, qa/qc şefliği yaparak geçirdim.

8 yıl Rusya, 3 yıl Libya ve Irak olmak üzere

Rusya'da serbest oturum ve calisma vizem bulunmaktadır.(5 yıllık Vnj vizesi)

İyi seviyede Ingilizce ve Rusça bilgisine sahibim.(okuma, konuşma ve yazma)

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Burak Göçer | Bilgisayar Mühendisi
burkgocer@outlook.com


İş arayışındayım.
2019 yılı Kırıkkale Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum.

Gün itibariyle 75 günlük İşkur tarafından düzenlenen Bulut Bilişim Uzmanlığı kursunu 2 başarılı sınav sonunda tamamlamış bulunmaktayım.Bu süre zarfında Java ve java webde iyi seviyeye gelmenin yanı sıra veritabanı model oluşturma,web servis yazması ve entegre etmesi konusunda birçok teknolojiyi kullanarak önemli tecrübelerim ve projelerim oldu.

Kariyerime Java developer olarak devam etmek istiyorum.Bu alanda öncelikli olarak Ankara'da iş arama sürecim başlamıştır.İşkur'un şirketlere bu kurstan dolayı birçok teşvik imkanı sağladığınıda ek olarak eklemek isterim.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Tahsin Cebel | Metalurji ve Malzeme Mühendisi
tahsin.cebel@gmail.com


İş arayışındayım.
Kocaeli Üniversitesi, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünden 17.06.2019 tarihinde mezun oldum. Üniversite hayatımda 3 farklı firmada staj deneyimim bulunmaktadır.

Kariyer hedefim kalite kontrol, planlama, sistem ve üretim alanlarında işimi titizlikle, en iyi şekilde yaparak, yeteneklerim ve potansiyelim ışığında, kendimi daima geliştirerek hem kendime hem de çalıştığım kuruma katma değer sağlamaktır.

Seyahat engelim ve askerlik hakkında sıkıntım bulunmamaktadır. 16949, PPAP, APQP, FMEA, MSA ve SPC Eğitimlerimi aldım.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Vedat Sancar | Tekstil Kalite Kontrol
sancarvedat70@gmail.com


İş arayışındayım.
TEKSTİL KALİTE KONTROL GÜVENCE Ismarlamadan Yetiştim.

İmalatın tüm aşamalarını (DOKUMA, ÖRME, ÖRGÜ) Kalıp, Kesim, (Baskı, Nakış, Yıkama, Taş, pul, payet) Dikim ve ütü paketi ve AQL sistemini biliyorum.

Son 18 yıldır Yurtdışı irtibat ofislerde İnspector Kalite Güvence olarak görev yaptım. Yurt içi ve yurt dışı seyahat engelim yok. Yurt dışı iş seyahati olarak Özbekistan, Hindistan ve Bangladeş‘te bulundum.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Şahin Tazecan | İnşaat Teknikeri
sahintazecan@windowslive.com


İş arayışındayım.
2011 Dicle Üniversitesi mezunuyum.

Türkmenistan da ( Polimeks İnşaat ile Awaza Kongre merkezi ve spor Salonu Projesi, Gap İnşaat ile Türkmenbaşı Uluslararası Deniz limanı projelerinde, Senegal de Summa İnşaat ile Dakar Uluslararası kongre merkezi projesinde, ve yine Summa İnşaat ile Ekvator Ginesi Oyala hükümet Binası projesinde K.K.T.C inde Taşyapı inşaat ın üstlenmiş olduğu Ercan Havalimanı şantiyesinde Alt yüklenici firma da çalışmak üzere yurt dışında böylesine büyük projelerde bilgi beceri yöneticilik tecrübelerim oldu ve yurtiçi İnşaat sektöründe Sivas Demirağ OSB Alt yapı işleri ve Diyarbakır Hilton oteli şantiyelerinde Teknik ofis (Planlama, Bütçe ve Maliyet ,Hakkediş ve Metraj çalışmaları ) olmak üzere toplamda 6 buçuk yıllık deneyimim bulunmaktadır. Çalıştığım şantiyelerde teknik ofiste metraj hakediş ve Planlama üzerine çalıştım iyi seviye de Autocad, Excel, Ms Project kullanabilmekteyim.

Yurt dışında ve yurt içinde iş arayışım mevcuttur.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Soner Topuz | Sosyolog
sonertopuzz@gmail.com


İş arayışındayım.
2018 Kırklareli Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezunuyum. Trakya Üniversitesi Pedagojik Formasyon belgem var. Felsefe Grubu Öğretmenliği ve İnsan Kaynakları alanında yetiştirilmek üzere İzmir’de iş arayışım bulunmaktadır.

Eğitimim süresince edindiğim bilgiler ve içinde yer aldığım projeler, seminerler ve etkinlikler doğrultusunda farklı insanlarla birlikte çalışmayı, bir takımda yer almayı birlikte üretmeyi ve birlikte geliştirmeyi öğrenme fırsatım oldu. İşini severek yapan ve yeni şeyler öğrenmeye hevesli bir insanım. İnsan ilişkileri noktasında kendine güvenen ve esnek olmak gerektiğine inanan biriyim. Özellikle problem çözme, kriz yönetimi ve uzun vadeli düşünebilme yeteneklerimin ve insan ilişkilerinde empati ile yaklaşımımın çalışma hayatında yardımcı olacağını düşünüyorum.

Eğitimim sürecinde Proje Yazma ve Yönetimi konusunda eğitimler aldım. Tam anlamıyla tecrübem olmadığı icin kendimi geliştirebileceğim ve çalıştığım yere değer katabileceğim bir iş aramaktayım.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Aslıhan Çekiç | İnşaat Mühendisi
aslihanckc@gmail.com


İş arayışındayım.
Haziran 2019 tarihi itibariyle Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olmuş bulunmaktayım.

Yeni mezun olarak sektöre atılıp tecrübe kazanabileceğim ve hem kendime hem de çalıştığım şirkete artı değerler katabileceğim; İzmir, Bursa ve çevresinde iş arayışım mevcuttur.

Seyahat engelim bulunmamaktadır.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Onur Özcan | Elektrik Elektronik Mühendisi
onur._ozcan@hotmail.com


İş arayışındayım.
Karabük Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden 2019 Haziran ayında 3,30 Ortalama ile Onur öğrencisi olarak mezun oldum.

Lisans bitirme projemde, Görüntü İşleme İle Cisimlerin Sınıflandırılması projesi üzerinde çalıştım. Proje de sahada bulunan cihazların kontrolü için Siemens S7 1200 PLC ve Görüntü İşleme kısmı için ise Microsoft Visual Studio C# programlarını kullandım.

Aynı zamanda lisans öğrenimimi görürken Güneş Enerji Santrali Projesi tasarladım. Lise eğitimimi Anadolu Teknik Lisesi Endüstriyel Bakım ve Onarım bölümünde aldım. Kendimi PLC, Microsoft Visual Studio C#, Autocad, EPLAN, Proteus ve Microsoft Office programlarında olabildiğince geliştirdim.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Batuhan Bahar | Makine Mühendisi
batubhr95@gmail.com


İş arayışındayım.
2019 yılında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi mühendislik ve mimarlik fakültesi makine mühendisliği bölümünden mezun oldum.

Eğitimim boyunca almış olduğum teorik bilgiyi staj yaptığım şirketlerde yaptığım işlerle birleştirerek kariyerimi geliştirme fırsatım oldu. Takım çalışması hakkında fikir sahibi oldum.

Kısa vadede eğitim geçmişim ve kişisel özelliklerim sayesinde şirketinize değer katmayı, uzun vadede ise ikili insan ilişkilerinde başarılı, yaptığı işler ile isminden söz ettiren ve gelişen teknoloji ile birlikte kendini sürekli yenileyen bir makine mühendisi olmak istiyorum.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Sümeyye Palta | Gazeteci-Basın Yayın
sumeyyecane@gmail.com


İş arayışındayım.
2020 Beykent Üniversitesi Televizyon Haberciliği ve Programcılığı Mezunuyum.
Alman dilinine hakimim.

Medya sektöründe çalışma arzum üzerine 2015 yılından itibaren almış olduğum Gazetecilik ve habercilik eğitimi ile sektörün birçok alanında gerek staj gerek iş olarak tecrübe edinme imkanına sahip oldum. Edindiğim bu tecrübeler, başarım, azmim ve çabam ile sektöre katkı sağlayabileceğim fikrindeyim.

Bu alanların dışında sosyal-kültürel açıdan da kendimi geliştirmeye çalışarak entelektüel bir birikim kazanmayı hedefledim. Bütün bunların sonucunda da alanım olan iletişimi, birlikte çalıştığım grup arkadaşlarımla da medyanın içinden biri olarak topumla da bir üst seviyeye taşıdım.

Televizyon sektörü başta olmak üzere tüm kitle iletişim araçlarında muhabirlik, editörlük, metin yazarlığı, senaryo, halkla ilişkiler, kurumsal iletişim, sosyal medya uzmanlığı gibi alanlarda çalışmak isterim.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Ferhat Acar | İnşaat Mühendisi
ferhat.acar.fa@gmail.com


İş arayışındayım.
2019 Süleyman Demirel Üniversitesi Mezunuyum. Yetiştirilmek üzere inşaat mühendisi olarak iş arıyorum.

İyi seviyede Primavera P6, Autocad, Excel orta seviyede de Sketchup, Sap2000 ve Sta4cad kullanıyorum.

Teknik ofis, planlama, maliyet kontrol ve ihale hazırlık departmanlarında çalışmak ve bu alanda kendimi geliştirmek istiyorum. İstanbul'da ikamet ediyorum.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

İbrahim Akgün | İşletme
ibrahimaakgun@gmail.com


İş arayışındayım.
Manisa, İzmir, Bursa lokasyonlarında, İnsan Kaynakları, Personel ve Özlük İşleri departmanlarında yetiştirilmek üzere iş arayışım mevcuttur.

Süleyman Demirel Üniversitesi İşletme bölümünden Temmuz 2019 da mezun oldum. Celal Bayar Üniversitesi İşletme Tezsiz Yüksek Lisans eğitimime devam ediyorum.

3 ay insan kaynakları, 5 ay saha satış elemanı olarak iş tecrübelerim bulunmaktadır. MEB onaylı 80 saatlik İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlık eğitimi aldım. İnsan kaynakları ile ilgili ve kendimi geliştirebileceğim diğer alanlar ile ilgili bir çok eğitim aldım aynı zamanda da sertifikalarım bulunmaktadır.

Hızlı öğrenen, istekli, hevesli bir kişiyim.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Mertcan Kengil | Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik
mertcan_kengil@hotmail.com


İş arayışındayım.
Adnan Menderes üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Eylül 2019 mezunuyum.

İstanbul Anadolu yakasında ikamet etmekteyim.

Yetiştirilmek üzere İthalat,İhracat,Dijital Pazarlama ve İş Geliştirme alanlarında aktif olarak iş aramaktayım.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Berk Sönmez | Enerji Sistemleri Mühendisi
brksnmz@outlook.com


İş arayışındayım.
Kocaeli Üniversitesi Enerji Sistemleri Mühendisliği 2018 mezunuyum. 14.09.2019 tarihinde askerliğimi bitirdim.

Lisans eğitimimle ve yapmış olduğum stajlarla kojenerasyon ve trijenerasyon sistemleri, yenilenebilir enerji sistemleri, iklimlendirme, verimlilik arttırıcı çalışmalar, güneş enerjisi ve teknik lisede almış olduğum alt yapı ile elektrik elektronik sistemler ve endüstriyel otomasyon sistemleriyle ilgili donanımlarım bulunmakta.

Yeni bilgilere açık sürekli kendini geliştirmek isteyen ve çabuk öğrenen, çalışkan, sorumluluk sahibi, hızlı öğrenebilen ve kendime verilen işi en iyi şekilde yapmayı hedef edinmiş, tecrübe kazanmak ve mesleğimde en iyi noktaya gelebilmek için tüm basamakları çıkmaya hazır bir mühendisim.

Lokasyon : İstanbul-Kocaeli

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Okan Urtaç | Bilgisayar Operatörü
okan.urtac1o@gmail.com


İş arayışındayım.
Ben %71 işitme engelliyim. Duymuyorum da konuşurken ağzına bakarak bazen çok az anlayabiliyorum. Yazı ile iletişim kurabilirim.

Bilgisayar Operatörü bölümü olarak Ön Lisans mezunu oldum. Bilgisayarı çok iyi kullanabiliyorum ve hızlı işleri yapmayı severim. Eski çalıştığım yerde 3 yıl "Raporlama Uzmanı" olarak çalıştım. Ofis Elemanı gibi mesela bilgisayarı başında iş arıyorum.

Çalışma lokasyonu tercihim İstanbul Avrupa Yakası’dır.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Onur Açıkgöz | İnşaat Teknikeri
oaciksoez@gmail.com


İş arayışındayım.
2015 Ömer Halis Demir Üniversitesi mezunuyum. 4 yıldır İnşaat sektöründe çalışmaktayım.

AutoCAD, MS Office (Word,Exel) programlarını ileri seviye kullanabiliyorum.

Altyapı, Üstyapı Projelerinde Saha Teknikeri, Kalite Kontrol Teknikeri, Teknik Ofis Teknikeri pozisyonlarında görev yapmaktayım. Kaba ve ince iş, Proje imalat uygunluğu, malzeme takibi, satınalma, metraj ve hakedişleri hazırlamaktayım.

Yurt içi ve Yurt dışı seyahat engelim yok. Gerektiğinde esnek gün ve çalışma saatlerine uyum sağlayabilir, tam veya yarı zamanlı şantiyede de konaklayabilirim.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Cihan Kararoğlu | Endüstri Mühendisi
kararogluc@gmail.com


İş arayışındayım.
07.2019 tarihinde Beykent Üniversitesi Endüstri Mühendisliğini bölüm birincisi olarak bitirdim. Şu anda aktif iş arayışındayım.

Çalışmayı tercih ettiğim öncelikli alanlar; Sap Danışmanlığı, Bütçe ve Raporlama, Finansal Raporlama, İş analisti, e-com, Lojistik, Stratejik Planlama ve Üretim Planlamadır.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Mehmet Evren | Metalurji ve Malzeme Mühendisi
mehmetevren0909@gmail.com


İş arayışındayım.
2018 Pamukkale Üniversitesi mezunuyum.

Pre-İntermediate seviye İngilizceye sahibim ve geliştiriyorum. Tez çalışmamı Aljinat ve diatom biyokomozitlerinin hazırlanması, karakterizasyonu ve lantanyum gideriminde kullanımı üzerine yaptım ve bu esnada kompozitlerin önemini kavradım. İş tecrübem ise; çabalarımla kabul edildiğim döküm, kauçuk(otomotiv) ve kablo sanayisindeki toplam 7 aylık stajlarımı söyleyebilirim.

Tahribatlı ve tahribatsız muayene yöntemlerinde kendimi geliştirmek. İşini severek yapan ve insanlarla iyi ilişkiler kurabilen ve yeniliklere açık, öğrenmeyi seven, her zaman sorunu çözmeye yönelik yapısı olan biriyim.

Kendimi geliştirmeye devam ederken aynı zamanda %100’ ümü vererek fayda sağlayabileceğim bir çalışma ortamında bulunmayı gönülden istiyorum. Lokasyon fark etmeksizin iş arayışım devam etmektedir.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Enes Özgen | Endüstri Mühendisi
ozgenenes.52@gmail.com


İş arayışındayım.
Atatürk Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden 2018 haziran ayında mezun oldum.

İş hayatımın kesintiye uğramaması adına ilk olarak askerlik görevimi yerine getirdim. Yaklaşık olarak 6 aydır aktif iş arayışındayım. Malesef henüz tecrübe edinemedim.

Daha fazla gecikmeden, bilgi ve becerilerimi aktarabileceğim, yeni bilgiler ve tecrübeler kazanabileceğim , kendimi geliştirmeme olanak sağlayacak bir iş, bana yatırım yapacak bir kurum arayışındayım.

Şu anda Ankara da ikamet etmekteyim. Ancak gerekli durumlarda şehir değişikliği yapabilirim.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Ceren Şarlı | Uluslararası Ticaret ve Lojistik
sarliceren@gmail.com


İş arayışındayım.
2019 Balıkesir Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik bölümünden mezun oldum. 3 yıl boyunca okuluma bağlı Uluslararası Bilgi ve Teknoloji Topluluğu’nda Başkan Yardımcılığı görevimi yürüttüm.

Okuduğum fakültede bölümüme dair çeşitli seminerler, teknik geziler düzenleyip, farklı organizasyonları yönetip ekip arkadaşlarıma liderlik ettim. Aynı zamanda bir sosyal sorumluluk platformu AHBAP’da Balıkesir Başkan Yardımcılığı görevimi yürütüp çeşitli sosyal projelerde yer aldım.

Okuduğum süre boyunca farklı işlerde çalışıp insan ilişkilerimi geliştirip, sosyal çevremi genişletip güzel tecrübeler kazandım. Kendimi geliştirebileceğim, çalışacağım yere maksimum fayda sağlayabilecegim bir iş aramaktayım.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Hamdullah Ayas | Makine Mühendisi
hamdullah.ayass71@gmail.com


İş arayışındayım.
Eğitim geçmişime ve kişisel özelliklerime uygun, şirketinize değer katabileceğim bir pozisyonda çalışma isteğimi iletmek istiyorum.

2019 yılında Hitit Üniversitesi Makine mühendisliği bölümünden mezun oldum.3 aydır aktif iş arayışı içerisindeyim. Eğitimim süresince aldığım temel bilgiyi staj dönemiyle birleştirerek makine mühendisliği kariyerimi geliştirdim.Bana bu çalışma fırsatını verirseniz beni çok mutlu edersiniz.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Mert Öksüz | Elektrik Elektronik Mühendisi
mert17oksuz@gmail.com


İş arayışındayım.
Karabük Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden 3,10 Ortalama ile 2019 Haziran ayında mezun oldum.

Bitirme Projesi olarak Görüntü İşleme ve Cisimlerin Sınıflandırılması projesinde yer aldım. Eğitim ve öğretim sürecimde öğrendiğim bilgiler ve tecrübelerime yönelik olarak farklı insanlar ile birlikte çalışma ve öğrenme ve bir grup içerisinde yer alma ve birlikte iş üretebilmeyi öğrenme şansım oldu.

Sorumluluk sahibi ve her anlamda bilgiye açık ve bilgi öğrenmeyi seven biriyim.

Üniversite stajlarımda iş takibini ve işini severek özenerek yapan ve detaylara çok dikkat eden ve her anlamda yaptığım işi önemseyen bir bireyim.İleri ki iş hayatımda da böyle olacağına dair şüphem yok.Yeni şeyler öğrenmeyi ve kendimi geliştirmeyi çok önemsiyorum.

Aktif olarak iş arıyorum.Şehir tercihim bulunmamaktadır.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Serkan Biztatar | İnşaat Mühendisi
biztatar@hotmail.com


İş arayışındayım.
2002 Mustafa Kemal Üniversitesi Mezunuyum.17 yıllık inşaat mühendisiyim.

Uzun yıllar yurt dışında büyük ya da küçük ölçekli projelerde görev aldım. Konut projeleri ile başlayıp endüstriyel tesis projelerine geçiş yaptım.Yurt dışı projelerinde saha şefliginden başlayıp proje müdürlüğüne kadar ilerledim.

Rusya ve Afganistan da çalıştım.İngilizce ve Rusça yabancı dil yetkinliğim mevcuttur.Yabancı dil yetkinlikleri ileri seviyededir.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Cansu Güven | İnsan Kaynakları
cansuuguvenn@gmail.com


İş arayışındayım.
Atatürk Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümü mezunuyum.

İnsan kaynakları uzmanı olarak yaklaşık 3 yıllık bir deneyimim mevcut. Yine aynı pozisyonda aktif iş arayışım devam etmektedir.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Sedat Koçak | İnşaat Mühendisi
sedat.kocak.158@gmail.com.tr


İş arayışındayım.
2018 yılı ODTÜ İnşaat Mühendisliği mezunuyum.

Türkiye'deki birkaç mega projede hem staj yapıp hem de bir müddet de olsa çalışma imkanım oldu. İş tecrübem sadece bununla sınırlı değil aynı zamanda üniversitenin inşaat laboratuvarında 1 sene boyunca asistanlık yaptım. Bununla birlikte Fibrobeton adında özel bir firmada 1 yılı aşkın süredir şantiye şefliği yaptım.

Yurt dışına çıkma konusunda hiçbir engelim bulunmamaktadır ve ülke fark etmeksizin her yere adapte olabileceğimi düşünüyorum.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Serhat Arık | Ziraat Mühendisi
arikserhat2055@gmail.com


İş arayışındayım.
Yüzüncü Yıl Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bitki Koruma bölümünden 2017 de mezun oldum.

Stajımı Alata bahçe kültürleri araştırma enstitüsünde yaptım askerlik görevimi yaptım. Ege ordusu komutanlığında bulunan serada çiçek üretimi süs bitkileri bakımı budanması ve karargahta bulunan çiçeklerin bakımı ilaçlanması peyzaj işlerinden sorumlu oldum.

MS Office programlarını iyi kullanırım B sınıfı sürücü belgesine sahibim aktif araç kullanıyorum.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Gamze Sain | Kimya Mühendisi
saingamze@gmail.com


İş arayışındayım.
2017 yılında Selçuk Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun oldum.

Laboratuvar stajımı Koski İçme Suyu Arıtma Tesisi Su Kalite Kontrol Laboratuvarı’nda işletme stajımı ise Koski Atık Su Arıtma Tesisinde tamamladım. Baykim Kimya’da Kalite Kontrol Elemanı olarak parafin wax ve emülsiyon üretiminde görev aldım.

Yapmış olduğum stajlar ve projelerdeki sorumluluklarımı göz önüne alarak kendimi her zaman geliştirme fırsatı buldum. Özellikle ekip çalışmasına yatkınım, zor şartlarda pes etmeme, pratik düşünüp hızlı karar verebilme, doğru tespit ve gözlem yapabilme, hatalardan ders çıkarabilme gibi özelliklerimle çalışacağım kuruma son derece yararlı olabileceğimi düşünüyorum.

B sınıfı ehliyete sahibim. İş için hiç bir seyahat engelim bulunmamaktadır. İyi derece de MS Office programlarına hakimim.

Çalışmayı tercih ettiğim departmanlar;
Kalite kontrol, Ar-Ge, Üretim
İzmir ve çevresinde iş arayışım aktiftir.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Seval Boz | Bilgi Belge Yönetimi
sevalboz1990@gmail.com


İş arayışındayım.
2011 Adıyaman Üniversitesi Mezunuyum.

İzmir Seferihisar ve tüm ilçeleri Aydın ve çevre illerde iş aramaktayım.

Satın alma, stok yönetimi, muhasebe, insan kaynakları ve idari işler departmanlarında deneyimliyim.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Pınar Altuntaş | Software Developer
pnaraltuntas5@gmail.com


İş arayışındayım.
2018 yılında Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümünden mezun oldum.

26 Ağustos 2019-15 Kasım 2019 tarihleri arasında bir yazılım firmasında çalıştım fakat bazı sıkıntılar sebebiyle çalıştığım firma yoluna devam edemedi ve böylece benim de tekrar iş arayışım başlamış oldu.

Ankara'da Yazılım Geliştirici pozisyonunda iş arayışındayım.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Ceren Işık | Halkla ilişkiler ve Reklamcılık
cerennis097@gmail.com


İş arayışındayım.
2019 Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler & Reklamcılık ve Anadolu Üniversitesi Marka İletişimi bölümü mezunuyum.

Aynı zamanda da Anadolu Üniversitesi Sosyal Medya Yönetimi eğitimim devam etmektedir. Dört farklı ajansta Marka Temsilcisi ve Metin Yazarı olarak staj deneyimim oldu.

Kendi alanımda önceliğim Istanbul olmak üzere, İzmir, Eskişehir ve Ankara'da iş arayışım devam etmektedir.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Merve Tüzün | İç Mimar-Restoratör...
mervetuzun05@gmail.com


İş arayışındayım.
2019 İstanbul Aydın Üniversitesi İç mimarlık, Uludağ üniversitesi Mimari restorasyon ve Anadolu üniversitesi Uluslararası ilişkiler mezunuyum.

Çalışmayı seven azimli, öğrenmeye aç bir kişiliğim var. Çalışacağım yere değer katmak kendime tecrübe edinmek adına bir iş arayışındayım.

Lokasyon İstanbul

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Batuhan Dursun | Reklamcılık ve Marka Yönetimi
batuhandursun71@gmail.com


İş arayışındayım.
2017 Kadir Has Üniversitesi Reklamcılık mezunuyum. 2.Üniversite olarak marka iletişimi okudum.

İngilizce yabancı dil yetkinliğim bulunmaktadır. Üniversite hayatımda edindiğim bilgi ve birikimi çeşitli eğitimler ve sertifikalarla tamamladım.

İş tecrübem mevcuttur.Reklam, Pazarlama ve Marka yönetimi alanlarında kariyerime yön vermek istiyorum, İstanbulda iş arayışım mevcuttur.
Askerlik hizmetimi tamamlamış bulunmaktayım.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Ziya Rafiev | Enerji Sistemleri Mühendisi
rofiev.ziyodullo07@gmail.com


İş arayışındayım.
2019 Süleyman Demirel Üniversitesi mezunuyum.

Mekanik tesisat, havalandırma ve iklimlendirme proje çizimi ve şantiye deneyimim olmuştur, PV Sistemler (GES) projelendirme ve fizibilite konusunda tecrübe sahibiyim.

Yabancı dil:
Rusça iyi, İngilizce orta seviye

Programlar:
AutoCad, Ms office, PVSOL, PVSYST ileri seviye, Revit MEP orta seviye kullanıyorum.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Arzu Çorbacı | Muhasebe
arzu_corbaci@hotmail.com


İş arayışındayım.
Tuzla'da sahil kesminde ikamet etmekteyim. Özellikle bu çevrede bir iş olmasa da bu çevreye yakın firma ya da muhasebe bürolarını tercih ediyorum. Muhasebe alanında yaklaşık 8 sene tecrübeye sahibim.

Mali müşavirlik bürolarında çalıştım. Ön muhasebe konusunda da kendimi geliştirdim. İşçi giriş çıkış. SGK bildirimi, kdv ve muhtasar ba-bs gibi beyanname bildirimi, fatura işleme gibi işlerin takibi. Müvekkil ya da müşterilerle iletişim halinde olup cari hesap ve resmi hesap mutabakatlari, ba-bs mutabakatlari ve takibi işleri yürütüyorum. Ayrıca e-fatura kabul etmek ve fatura kesmek, ihracat faturası kesmek ve ihracatin gümrük işleri de dahil takip etmek gibi işleri yapıyorum. Luca ortamında fatura işlemek, işçi giriş çıkış, banka işlemek ba-bs takibi yapmak işlerini rahatlıkla yürütebilecek kapasitedeyim.

İlk kullandıgım muhasebe programı Eta, Micro muhasebe programını da kullandım. Her iki programa da aşinayım. Excel ortamında cari hesap takibi işlerini de yürütüyorum.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Serhat Altunbaş | Ekonometrist
serhat.410@hotmail.com


İş arayışındayım.
Uşak Üniversitesi Ekonometri bölümü 2018 mezunuyum.Gerek okul hayatım gerek sonrası çeşitli sektörlerde farklı pozisyonda çalışmış bulunmaktayım.

Finans, finansal raporlama, veri analizi, bankacılık, e-ticaret, sigorta ve muhasebe alanlarında kendimi geliştirme isteğim bulunmakta.

Kendimi daha çok geliştirebileceğim bir şirkette uzun vadede aldığım eğitim doğrultusunda uzman ve gelişen teknolojide kendini sürekli yenileyen bir ekonometrist olmayı hedefliyorum.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Semanur Kuru | İşletme
semakuru5322@gmail.com


İş arayışındayım.
Trakya Üniversitesi İşletme bölümünü 3.lükle bitirdim. Haziran 2019da mezun oldum.

İnsan kaynakları, e-ticaret ve pazarlama alanında yetiştirilmek üzere iş arayışı içerisindeyim. Kendimi geliştirmek için İstanbul İşletme Enstitüsünden sertifikalar almaktayım.

Lokasyon İstanbul

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Ceylan Vural | Ziraat Mühendisi-Tarım Makineleri
ceylanvural71@gmail.com


İş arayışındayım.
Ankara Üniversitesi Tarım Makineleri ve Teknolojileri Mühendisliği 2019 mezunuyum.

Autocad iyi, Catia orta seviye olmak üzere 2 çizim programı kullanabiliyorum. Ayrıca yapılan çizimin static, dinamic ve flow fluid olmak üzere analizlerini ANSYS Workbench programı ile yapabilirim.

Bunların yanı sıra Erasmus projesi ile yakın zaman da 6 ay kadar İtalya da yaşadım dolayısıyla iyi derece İngilizcem ve A2 seviyede İtalyanca diline sahibim. Daha önce böyle bir iş tecrübem maalesef ki olmadı fakat gerek aldığım eğitimler gerekse dil becerilerimden dolayı bu işi yapabileceğimi düşünüyorum.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Fatih Seleci | İnşaat Mühendisi
fatsel_van@hotmail.com


İş arayışındayım.
2019 yılı Şubat ayında Yüzüncü Yıl Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldum.

Stajlarım, okul ve online aldığım eğitimler sayesinde Sta4cad, SAP2000 MS Office programları ve AutoCad programlarını iyi kullanabiliyorum. Ayrıca İdeCAD, 3DSMAX ve MS Project programlarını da kullanabiliyorum.

İngilizce dilini İntermediate seviyesinde bilmekteyim. B sınıfı Aktif araç sürücüsüyüm.

Yurt içi ve yurt dışı projelerde İnşaat mühendisi olarak görev almak istiyorum.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Şenol Ünlü | Muhasebe-Finans
senolunlu33@gmail.com


İş arayışındayım.
2006 Anadolu Üniversitesi İşletme Mezunuyum.2004 Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayarlı Muhasebe Mezunuyum.

Yurtdışı projelerde değerlendirilmek üzere Muhasebe görev pozisyonu ile ilgili iş arayışım bulunmaktadır.

9 yıllık yurt dışı tecrübem mevcut.(Rusya) 12 sene yurt içi tecrübem var.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Şenol Karabacak | Usta Aşçı
senolkarabacak1965@gmail.com


İş arayışındayım.
Yurtdışında şantiyelerde aşçılık işi arıyorum.Usta öğreticilik belgem hijyen belgem var.

Emekliyim sigara alkol kullanmam. Hızlı dinamik iş ortamına uyum sağlarım.

"Mutfak hijyeni ve damak tadım olmazsa olmazımdır"

Talep edilirse referans verebilirim.
sanal reklamcı

Haktan Korkmazyürek | Harita Mühendisi
hekorkmazyurek@gmail.com


İş arayışındayım.
Erciyes Üniversitesi Harita Mühendisliği bölümünden 3.5 senede, 2018 Ocak ayında mezun oldum. Askerliğimi 2019 aralık ayında tamamladım

ESTA İnşaat Sanayi & Ticaret Limited Şirketi bünyesinde bir TOKİ şantiyesinde Harita Mühendisi olarak 3 ay görev aldım, ardından ARC İnşaat Proje Taahhüt Tic. Ltd. Şti. bünyesinde otoyol kenarı gişe ve tesis imalatlarında 3 ay görev aldım.

NetCAD, AutoCAD, Photoshop, Sony Vegas, ArcGIS, ENVI programlarını ve mesleğimle ilgili aletleri Total Station, GPS, Nivo kullanabiliyorum. Ankara'da ikamet ediyorum, B sınıfı ehliyetim var, seyehat engelim yok.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Hasan Fırat | Metalurji ve Kaynak Mühendisi
hasanfirat1991@gmail.com


İş arayışındayım.
KTÜ Metalurji Mühendisliği’ni 2017 yılında bitirdim ve sonrasında ODTÜ Kaynak Mühendisliği sertikasını aldım.

Advance seviyesinde İngilizce bilmekteyim.Kazakistan’da 6 ay petrol ve doğalgaz şantiyesinde ki boru hattı projesinde plastik ve çelik boru kaynağı işlerinde Kaynak Mühendisi olarak çalıştım.

Wps ve Pqr hazırlama konusunda ve kalite kontrol biriminin işleyişi konusunda tecrübe kazandım.Ayrıca çelik ve plastik malzemeler hakkında iyi seviyede bilgiye sahibim.

Gebze’de makina imalatı yapan bir firmada kaynak mühendisi olarak 2 ay çalıştım ekonomik nedenlerden dolayı işten çıkarıldım.Meraklı yapım,azmim ve özgüvenimle şirketinize fazlasıyla yarar sağlayacağıma inanıyorum.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Onur Barutçu | İnşaat Teknikeri ve Ressamı
onur-barutcu@hotmail.com


İş arayışındayım.
1996 Dumlupınar üniversitesi mezunuyum. 19 senelik deneyimim var.

Bu zaman zarfında Mimari, Betonarme, Arıtma Tesislerinde Ruhsat ve Uygulama projeleri çizdim. Yeri geldi metraj çıkardım. Yeri geldi Depo Sorumluluğu yaptım. Yeri geldi Formenlik yaptım.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Azad Binbir | İnşaat Mühendisi
azadbnbr@gmail.com


İş arayışındayım.
İskenderun Teknik Üniversitesi Mezunuyum.

1,5 yıllık iş hayatımda 1 yıl Mardin Airport Hotel projesinde saha müh görevi aldım.

Mesleğimde daha çok tecrübe kazanmak istiyorum Yurtiçi, yurt dışı iş arayışındayım.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Öyküm Erdilek | İktisat
oykum.erdilek@hotmail.com


İş arayışındayım.
2014 İstanbul üniversitesi iktisat fakültesinden mezun oldum.

İnsan Kaynakları ve İşe Alım departmanında deneyimim oldu.
Lokasyon : İstanbul

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Simge Tümer | Mimar
simgetumer17@gmail.com


İş arayışındayım.
Yıldız Teknik Üniversitesi 2019 Mimarlık mezunuyum.

Autocad, Sketchup, Photoshop, Revit ve Lumion programlarına iyi derecede hakimim.
Lokasyon : İstanbul

Talep edilirse CV'mi ve portfolyomu gönderebilirim.
sanal reklamcı

Burcu Eldeğirmen | Makine Mühendisi
burcueldeirmen@gmail.com


İş arayışındayım.
Süleyman Demirel Üniversitesi Mezunuyum. Bursa, Gebze, Ankara, Eskişehir ve çevre illerde, Makine Mühendisi olarak iş aramaktayım.

Kendimi geliştirebileceğim, insanın yaşam haklarına saygılı, vizyon sahibi, hiyerarşik olarak ilerleyebileceğim, kökleri olan bir firma arayışındayım.

İngilizce, çizim ve analiz programları, office programları hepsi gayet yeterli seviyede mevcut.

Önceliğim; üretim, satın alma, kalite kontrol, bakım onarım servis, plan proje, satış, arge sıralamasıyla devam etmektedir. Ar-Ge den se Ür-Ge de olmayı kişisel olarak daha çok seviyorum çünkü insan ilişkilerim kuvvetlidir.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Ömer Denizoğlu | İnşaat Mühendisi
omerfarukdenizoglu@gmail.com


İş arayışındayım.
İnşaat Mühendisiyim 5 yıl sektörel deneyimim bulunmaktadır.

Masko Bahariye metro tüneli İstanbul
Sabah El Salem Üniversite şehri Kuwait
Enerji şalt sahası Yozgat YHT projesi
Hayal Adası projesi Baku Azerbaycan
Projelerinde görev aldım.

İyi derecede ingilizce Rusça ve Azerice konuşma yetkinliğine sahibim. Yurtiçi ve Yurtdışı lokasyon farketmeksizin iş arayışım bulunmaktadır.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Metehan Aytekin | İngiliz Dili ve Edebiyatı
metehanaytekin8@gmail.com


İş arayışındayım.
2019 Kocaeli Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Anadil seviyesinde İngilizce ve orta seviyede Almanca bilgisine sahibim. Kocaeli İzmit’te ikamet ediyorum.

Üniversite hayatım boyunca kendimi sürekli geliştirdiğime inanıyorum ve kariyerim boyunca da kendimi geliştireceğimden eminim. Eğitim sektöründen medya sektörüne, satış sektöründen hizmet sektörüne bir çok alanda çalıştım.

Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret bölümü (AÖ) öğrencisiyim. Üniversitenin ilk yıllarından beri uluslararası hizmet veren kurumsal firmalarda çalışmayı diledim. Şuanda da bu isteğim devam etmekte. İş konusunda oldukça titiz, gelişmeye açık ve görünüşüme önem gösteren birisiyim.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Sabrullah Yazı | Bilgisayar Mühendisi
sabrullahyazi@gmail.com


İş arayışındayım.
2016 Yalova Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Mezunuyum.Bir süredir aktif iş arayışım devam etmektedir. Kendimi yazılım alanında geliştirebileceğim bir şirket aramaktayım.

İstanbul da yetiştirilmek üzere veya junior alımı yapacak şirketlerde çalışmak istiyorum.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Selda Bulut | İnşaat Mühendisi
selda_blt@hotmail.com


İş arayışındayım.
2019 Gaziantep Üniversitesi İnşaat Mühendisliği (%100 İngilizce) bölümünden mezun oldum.

İnşaat mühendisi olarak yaklaşık bir yıl boyunca çalıştım. Şantiyenin hem kaba hem de ince inşaat sürecinde bulundum.

Mevcut birikimlerimden faydalanıp ve üzerine daha bilgi katmaya yeni birikimler öğrenmeye açık biri olarak mesleğimde iyi bir mühendis olacağıma inanmaktayım.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Burhan Parlayan | İnşaat Mühendisi
burhanparlayan@outlook.com.tr


İş arayışındayım.
2018 Gümüşhane Üniversitesi mezunuyum. 1 yıldır çelik statik tasarım mühendisi olarak iş bulmak için çırpınıp duruyorum.

Aydın'da ikamet ediyorum ve şuan bulunduğum şehir bunun için pek müsait değil, farkındayım. İstanbul merkezli olmak üzere iş arıyorum ve elime geçen her fırsatta, bir seminerde, eğitimde ya da bu işi yapan ve yardımcı olabileceğine inandığım insanlarla tanıştığım, karşılaştığım zaman sürekli olarak arayışımı dile getirmekteyim. Benim bu sektörde arkamda duracak, benim elimden tutacak bir referansım yok. Çaldığım her kapıdan da elim boş dönüyorum.

Donanımsız biri değilim yani bir yeni mezuna göre. Sap2000, ETABS, Tekla Structures programlarını kullanabiliyorum. İyi derecede AutoCAD kullanıyorum. Erasmus yaptım, yurt dışı hayat tecrübem de var. Genç İMO üniversite temsilcisiydim 2016-2017 öğretim yılında. İstekli, azimli ve girişken bir mühendisim. Sadece bana fırsat verecek birini arıyorum.

Bu alanda yetişmek istiyorum ve çalışmak istediğim firmayla gerekirse 4-5 senelik bile sözleşme yapabiliriz. İşi öğrenip gitmek gibi bir niyetim yok de yok. Ayrıca belirtmek istedim.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Ömer Ak | Elektrik Elektronik Mühendisi
oa.omerak@gmail.com


İş arayışındayım.
2018 Sakarya Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunuyum.

Askerliğimi tamamlamış bulunmaktayım. Elektronik alanında (kontrol, otomasyon, güç elektroniği, pcb tasarımı, gömülü sistemler, yazılım) kendimi geliştirmek istiyorum. Aktif olarak iş arayışım devam etmektedir.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Emre Yıldırım | Orman Endüstri Mühendisi
emre753481@gmail.com


İş arayışındayım.
2018 yılı Düzce üniversitesi orman endüstri mühendisliği mezunuyum

Sektörde 2 sene tecrübe kazandım. Emprenye, short cycle prosesinde görev aldım. Mobilya üretim de planlama ve son mamulun üretime kadar sorumlu kişiydim, Üretim, Ar-Ge üzerine aktif görev alabilirim.

İngilizce seviyem b+ seviyesinde,günlük pratiğim mevcut ve iyi seviyededir. İstanbul, Düzce, Antalya bölgesinde çalışabilirim.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Oguzhan Almalı | Raylı Sistemler Mühendisi
oguzhanalmalii@gmail.com


İş arayışındayım.
2019 Karabük Üniversitesi Raylı Sistemler Mühendisliği bölümünden 3.02 ortalama ile mezun olmuş bulunmaktayım.

Stajlarımı Ankara Metrosu ve Metro İstanbulda yaptım. Mühendislik eğitimim boyunca demiryolu alanına yönelik bir çok kurs,eğitim,seminerlere katılarak kendimi alanımda bilgi ve birikimi yüksek olan bir mühendis olarak yetiştirmeye çalıştım.

Aynı zamanda vagonların bakımından sorumlu olan kuruluşlar (ECM) ve yolcu vagonlarının, lokomotiflerin TSI 'ya uygunluğu üzerine araştırmalar ve çalışmalar yaptım. Ayrıca ögrenimim boyunca STK ve kulüplerde görev alarak organizasyon ve takım çalışmalarında kendimi geliştirdim.

Sonuç odaklı, ögrenmeye açık, ögrendiklerimi hemen uygulamaya geçiren ikili ilişkilerinde kuvvetli birisiyim. Yetiştirilmek üzere iş aramaktayım. Lokasyon olarak her yer olabilir.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Cansel Aslan | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
aslancansel8@gmail.com


İş arayışındayım.
2019 Marmara Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden yüksek bir ortalama ile mezun oldum.

İnsan Kaynakları Bordro ve Özlük departmanında staj deneyimim oldu. Aktif iş arayışım bulunmaktadır.
Lokasyon: İstanbul

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Burak Dönmez | Mekatronik Mühendisi
bdnmez94@gmail.com


İş arayışındayım.
2018 Kocaeli Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunuyum.

Kendimi geliştirebileceğim ve işletmeye katma değer katabileceğim öncelikli olarak otomasyon mühendisliği robot ve PLC programlama alanlarında bir iş aramaktayım.

Bitirme tezinde proses bir sistemi PLC ile kontrolünü gerçekleştirdik. Kocaeli, Sakarya, Bursa, İstanbul lokasyonlarında iş aramaktayım.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Nurşen Söğüt | Enerji Sistemleri Mühendisi
nursenn1993@gmail.com


İş arayışındayım.
2019 Gazi Üniversitesi Enerji Sistemleri Mühendisliği bölümünden mezun oldum. İletişimi kuvvetli, enerjik biriyim.

Yaz stajlarımı Satın Alma, Üretim, Yönetim, Kalite ve Güvence depertmanlarda yapmış bulunmaktayım. Bunun yanı sıra 1 okul dönemi boyunca (4 ay kadar) uygulamalı egitim veren fakültemiz sayesinde Kojenerasyon tesisinde stajyer mühendis olarak çalıştım.

İstanbul Avrupa, İstanbul Asya ve Kocaeli bölgesinde aldığım eğitimi şirketlerin uygun pozisyonlarında kullanabilmek üzere aktif iş arayışım devam etmektedir.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Ertuğrul Sandıkçı | Bankacılık-Sigortacılık
ersandikci@gmail.com


İş arayışındayım.
Uludağ üniversitesi bankacılık ve sigortacılık önlisans programını bitirdim. Okul sürecinde Mapfre Sigorta Bursa Bölge Müdürlüğünde 9 ay süreli hasar danışmanı olarak staj yaptım. Stajim bitince Turkcell Global Bilgi firmasında işe başladım.

Çalışırken öğrenimimi Anadolu Üniversitesi Maliye programı ile lisansa tamamladım.2 yıl 3 ay Turkcell Global Bilgi firmasında müşteri temsilcisi olarak görev yaptım. İşimde askerlik sebebiyle ayrıldım.

Bursa'da banka ve ya sigorta şirketinde kariyer yapmak istiyorum.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Tuğçe Serin | Lojistik-Radyoterapi
tugce.serin@outlook.com.tr


İş arayışındayım.
2015 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Önlisans Lojistik bölümünden 2017 yılında ise Şişli Meslek Yüksekokulu Önlisans Radyoterapi bölümünden mezun oldum.

4 ay büro elemanı olarak, 11 ay satın alma görevlisi olarak, 1 ay idari işler elemanı olarak, 4 ay lojistik stajyeri olarak, 3 ay ise radyoterapi stajyeri olarak çalışmalarım mevcuttur.

Başvurduğum her yerde tecrübem olmamasından dolayı işe başlamam mümkün olmadı. Lojistik ve radyoterapi dışında kendimi geliştireceğim ve kuruma katkı sağlayabileceğim her işe açığım.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcıSayfa başına git