Profiller İlanlar İletişim Anasayfa Son Dakika

sanal reklamcı

ÜCRETSİZ
Not: Sitemiz kimseye email göndermez.
Gelen iş tekliflerini ve emailleri araştırınız.

İş Arayışı

İş Arayanların Özgeçmişleri
Sayfayı Yenileyiniz.


sanal reklamcı

Son durumları için kişilerin e-mail
adreslerinden bilgi alınız.


Özgeçmişler 2 | İş teklifi sunun.

Bilge Akcaalan | Raylı Sistemler Mühendisi
bilgeakcln@gmail.com


İş arayışındayım.
2019 Haziran itibariyle Karabük Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü Raylı Sistemler Mühendisliği Programını bitirmiş bulunmaktayım.

Üretim stajımda TCDD Taşımacılık AŞ Çatalağzı Araç Bakım Depo Müdürlüğünde DMU'ların ve lokomotiflerin bakımını inceledim. Yönetim stajımı TÜVASAŞ firmasında Personel Dairesi departmanında yaparak üretim, bakım ve planlama süreçlerini yakından takip etme şansı buldum. Bu süreçte takım çalışması, iş disiplini ve iletişimi konusunda kendimi geliştirme fırsatı buldum.

Microsoft Office, Photoshop, 2D ve 3D tasarım programlarından Autocad, SolidWorks, Cimatron E11 ve Catia programlarını kullanabilmekteyim. Lisans eğitimim sürecinde temel düzeyde C++, C#, Arduino ve CNC programlama eğitimi aldım. Raylı sistemlerin dışında makine alanında da kendimi geliştirmeye çalıştım. İyi derecede İngilizce, başlangıç derecesinde Almanca bilmekteyim.

Sosyokültürel alanda da kendimi geliştirmeyi ve öğrenmeyi seven, donanım seviyemi yüksekte tutmayı isteyen biriyim. Kolay öğrenebilen, yetenekli ve iş disiplininin bilincinde olduğumu düşünüyorum. Özelliklerim doğrultusunda katkı sağlayabileceğim bir iş arayışındayım. Konum olarak bir sıkıntım yoktur.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.

sanal reklamcı

Hakan Çelik | Makine Teknik Ögretmeni
hakancelik.dcx@hotmail.com


İş arayışındayım.
2009 Marmara Üniversitesi makine teknik ögretmenliği mezunuyum.11 yıl teknik alanlarda imalat üretim bakım kalıp proje prograsif kalıp planlama hatta son 2 yıl teknik lisede ögretmenlik vb konularda çalıştım.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Selin Demir | Uluslararası İlişkiler
dmrsln55@gmail.com


İş arayışındayım.
2018 Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunuyum. Yüksek lisansımı Uluslararası Ticaret Lojistik ve İşletme Yönetimi üzerine yapmaktayım. Mevcut durumum tez aşamasındayım. Lisans eğitimim süresince çeşitli dernek ve vakıflarda çalışarak gönüllülük projelerinde yer aldım.

Yurt içi ve yurt dışında bir çok proje ve faaliyetlerde bulunarak kişisel beceri, İnsan ilişkileri, organizasyon yönetimi, hızlı hareket ve pratik düşünme becerileri, eğitim sürecim içerisinde araştırma, öz motivasyon, girişimcilik ve farklı yetenekler edinme noktasında kendimi geliştirdim.

İngilizcenin yanında ikinci bir dil olarak ilgilim olan Almanca ve Rumenceye aktif bir şekilde çalışmaktayım.

Lojistik sektörü, İnsan kaynakları, İhraçat ve ithalat sektörü başta olmak üzere İZMİR ve MANİSA bölgesinde aktif iş arayışım mevcuttur.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Ömer Mert Pınarbaşı | İnşaat Mühendisi
omertpinarbasi@gmail.com


İş arayışındayım.
2018 Aralık ayında Kırıkkale Üniversitesi inşaat mühendisliği bölümünden mezun oldum. 2017 Temmuz ayından 2019 Mayıs ayına kadar Mikyas Grup Mühendislik şirketinde çalışıp aynı zamanda eğitimime devam ettim.

Bu süre zarfında;
Yeni çelik, betonarme ve güçlendirilecek yapıların tasarımını, modellemesini, statik hesabını ve çizimlerini yapıp raporlarını yazdım.
Kaba, ince metrajlarını yapıp mahal listelerini hazırladım.
Güçlendirilecek ve yeni yapıların saha çalışmalarında bulundum.

Çalıştığım süre boyunca aşağıda listelemiş olduğum bilgisayar programlarını aktif olarak kullandım.
Sap2000
Sta4CAD
Microsoft Office(world,excel)
Autocad
Tekla Structures(Orta düzey)

Kariyer hedeflerim doğrultusunda firmaların çelik departmanlarında statik tasarım mühendisi olarak iş arayışım devam etmektedir.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Murat Yalçınkaya | İnşaat Mühendisi
muratyalcinkaya595@gmail.com


İş arayışındayım.
2019 Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İnşaat mühendisliği bölümü mezunuyum.

Dask Depreme dayanıklı bina tasarım yarışmasında (Türkiye geneli) 5. Olduk. İdecad autocad proje cizim ve statik hesabı yapımında bilgim mevcut. Ayrıca bitirme çalışmamı idecad programı üzerinden iskele projesi yaptım.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Gurbet Kuşça | Mekatronik Mühendisi
gurbetkusca@gmail.com


İş arayışındayım.
2019 Fırat ünversitesi Mekatronik mühendisliğinden 3.26 ortalama ile mezun oldum. Bursanın İnegöl ilçesinde ikamet ediyorum. Kendimi geliştirmek alanımda uzmanlaşmak istiyorum.

Solidworks iyi derecede kullanıyorum. Plc, robotik alanlarına ilgiliyim. Tecrübesizim. Hem tecrübe kazanmak hem de çalışacağım firmaya yararlı bir çalışan olmak isterim. Unutmayın tecrübesizlerinde tecrübe kazanması için bir yerden başlaması gerek!

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Halil İbrahim Aslan | Elektrik Elektronik Mühendisi
ibrahimaslan14@gmail.com


Dicle Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliğini bölümünden 2018-2019 yılında mezun oldum bölümümü birincilikle bitirdim.

Üniversitemizin ilk kez uygulamış oldugu intörn mühendislik kapsamında bir dönem yani yaklaşık 4 ay termik santralde elektrik bakım mühendisi olarak görev aldım.

Üniversitemizin 2016-2018 yılları arasında uluslararası bir kulüp olan IEEE (Institute of Electrical and Electronics Engineers : Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Enstitüsü)görev aldım. Yenilikçi, hızlı pratik kararlar alabilen ve başarıya ulaşmak için elinden geleni yapan bir yapıya sahibim.iş arayışındayım Ankarada ikamet etmekteyim.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Tülay Karabağ | Maden Mühendisi
tulayy45@gmail.com


2018 Bülent Ecevit Üniversitesi Maden Mühendisliği bölümünden mezun oldum.Aktif olarak iş arıyorum. Daimi nezaretçi sertifikam mevcuttur.Ankarada olması önceliğimdir.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Gamze Ersoy | Sosyoloji-Kamu Yönetimi
gamzersoy_@hotmail.com


2016 Gazi Üniversitesi Sosyoloji, 2017 Anadolu Üniversitesi Kamu yönetimi mezunuyum.

İnsan Kaynakları, Halkla İlişkiler, Müşteri İlişkileri Yönetimi alanlarında aktif iş arayışım bulunmaktadır. Çalışmış olduğum süreç içerisinde Müşteri İletişimi, Pazar Araştırması, Sosyal Medya Uzmanlığı, Yeni Fikirler Geliştirme gibi yeteneklerimi geliştirme fırsatı buldum. Bu yeteneklerimi daha da geliştirerek çalıştığım çalışacağım kuruma daha faydalı olma arzusundayım.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Burak Çetin | Bilgisayar Mühendisi
burakcetin9724@gmail.com


2018 Düzce Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. Geçen sene mezun oldum. Askerlik görevimi 2 ay önce tamamladım. İstanbul' da iş arıyorum.

Aktif bir iş tecrübem henüz olmadı. Mezun olduktan sonra .Net MVC ile bireysel projeler yaptım. Html, Css, C#, MVC ,Ms Sql konularında bilgi sahibiyim. Python ve React Native ile ilgileniyorum. Çabuk uyum sağlamam ve kendimi geliştirmeye açık olmam sebebiyle farklı yazılım alanlarında da çalışmayı düşünebilirim.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Esin Nazlı Kanlı | İşletme
nazlikanli@hotmail.com


2018 Haziran ayı itibari ile İstanbul Kültür Üniversitesi İktisadi ve İdari bilimler fakültesinden İşletme bölümü mezunu oldum. 2019 Ekim ayı itibariyle Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünde öğrenim görmeye devam etmekteyim.

İnsan Kaynakları ,Bordro ve Özlük İşleri ve İşe Alım alanlarında aktif olarak iş aramaktayım. Yetiştirilmek üzere yeni mezunlara destek olmak isteyen bağlantılarım olursa iletişime geçmek isterim. Öncelikle ücretten daha önemli olan tecrübe edinme problemime çözüm aramaktayım. İnsan Kaynakları alanında tecrübe edinmiş olduğum bilgileri uygulamaya dökmek istiyorum.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Nihan Baksı | Yönetim Bilişim Sistemleri
nhnbks_92@hotmail.com


2018 Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri mezunuyum. 2018 yılında mezun oldum ve aktif iş arayışında bulunmaktayım. Başta Ankara olmak üzere sonrasında Antalya, Eskişehir ve İstanbul gibi şehirlerde tüm çalışma imkanlarına açığım.

Belli bir dönem aralığında çalıştığım Sosyal Medya Uzmanlığı ve Başkent Üniversitesi Bilişim Kulübünde yürütmüş olduğum dergi editörlüğü dışında herhangi bir iş tecrübem olmadı.

Meslek hayatım boyunca her konuda kendimi geliştirdiğimi ve elimden gelenin en iyisini yapmakta hazır olduğumu belirtmek isterim. Hayat hızlı bir şekilde ilerlerken ben zamanımı boş geçirmek istemiyorum. Çünkü durum böyle oldukça her geçen gün geleceğimi, hayallerimi, umutlarımı, heyecanımı, tutkularımı ve enerjimi kaybettiğimi hissediyorum. Bu durumda beni fazlasıyla üzüyor.

Üniversite hayatımı büyük bir heyecanla bitirirken hep güzel hayırlı bir iş hayalleri kurardım. Ben artık güzel işlere imza atmak, kendinden emin adımlarla ilerleyen biri olarak hayatıma devam etmek istiyorum.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Seda Büşra Bakır | Tıp Mühendisi
sdbsrbkr@gmail.com


Karabük Üniversitesi Tıp Mühendisliği Bölümü’nden Haziran 2019 tarihinde 3.07 ortalama ile mezun oldum. Türkiye’nin Tıp Mühendisliği Programı’ndan mezun olan ilk öğrenciler araşındayım.

Stajlarımı Gülhane Medikal Tasarım ve Üretim Merkezi (METÜM), Gülhane Eğitim Araştırma Hastanesi’nde zorunlu, Zimed Medikal ve Gaziantep Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde gönüllü olarak yaptım. Lisans eğitim hayatımda ve staj süreçlerimde kendimi sağlık teknolojisi alanında, proje araştırma, geliştirme alanlarında geliştirdim ve hastanede doktor,mühendis çalışmalarını yerinde izleyerek onlarla proje deneyimi elde ettim. Ayrıca birçok seminer, fuar ve yarışmalara katıldım.

Öğrenmeye açık, takım çalışmasına yatkın ve çalışma azmi yüksek birisiyim.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Dilan Dokuz | Çevre Mühendisi
dlndkz01@gmail.com


Çukurova Üniversitesi çevre mühendisliği bölümünden 2018 yılında mezun oldum. Birçok arkadaşım gibi uzun zamandır iş arayışı içindeyim.

İş arayışı sürecindeyken boş durmamak adına Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı sertifikamı aldım ve İş Sağlığı ve Güvenliği üzerine yüksek lisans yapmaktayım.
B sınıfı uzmanlık hedeflemekteyim.

Bir mühendis olarak kendimizi geliştirmek, sektörde var olmak, kendimize değer katmak istiyoruz.İlanlarda aranan tecrübelere sahip olmamız için bizlere fırsat vermeniz gerekmektedir. Tercih ettiğim lokasyon Adana'dır.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Ece Donbaloğlu | Kimya Mühendisi
eceedonbaloglu@gmail.com


2019 Süleyman Demirel Üniversitesi Kimya Mühendisliği mezunuyum. GMP, GLP ve ISO 22716 eğitimi almış olup başarı sertifikalarına sahibim.

Laboratuvar stajımı Akkim Kimya Yalova İnorganik Tesisleri'nde, üretim stajımı ise DowAksa İleri Kompozit Malzemeler San de yapmış bulunmaktayım. Orta düzeyde İngilizceye ve başlangıç düzeyinde almancaya sahibim.

Aktif iş arayışı içerisindeyim. İkamet etme konusunda herhangi bir sıkıntım yoktur.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Mustafa Ökmen | Ziraat Mühendisi
mustafaokmen13@gmail.com


2019 senesinde Dicle üniversitesi Ziraat fakültesi Bitki Koruma(Lisans) bölümünden mezun oldum. Özel sektörde iş arayışına girmiş bulunmaktayım.

Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint) programlarına iyi derecede hakimim. Ayrıca aldığım kişisel gelişim ve bilgisayar egitimleri sonucu birçok alan da sertifika almış bulunmaktayım. Yaz stajımı Tarım ve Orman Bakanlığında aktif olarak sahada tamamladım.

Okulda aldığım teorik bilginin hepsini sahada uygulamak için tabiki staj tek başına yeterli olmazdı. Bu yüzden iş hayatına taze bilgilerle erkenden atılmak istiyorum ki gireceğim şirkete maximum düzeyde bir fayda sağlayabileyim ayrıca kendimi dolayısıyla şirketi her zaman ileri taşıyacağımın "Garanti"sini verebilirim.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Ferhat Sadak | Petrol ve Doğalgaz Mühendisi
ferhatsadak531@gmail.com


2016 İskenderun Teknik Üniversitesi Petrol ve Doğalgaz Mühendisi mezunuyum. Kürtçe ve iyi derecede İngilizce dillerine hakimim.

12 Ekim 2019’da #IWCF Surface BOP Stack level 4 Sertifikasını Ankara Türkiye Petrolleri A.O.’de aldım. 2017 ve 2018’de Kuzey Irak’ın Zakho ve Erbil kentlerinde Petrol depolama tankları projesinde saha mühendisi olarak görev aldım. Stajlarımı TPAO Batman Bölge Müdürlüğünde Sondaj ve Kuyu tamamlama bölümlerinde yaptım.Yurtiçi veya yurtdışı farketmeksizin Petrol Mühendisi olarak aktif iş arayışındayım,

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Edanur Kızılçay | Elektrik Elektronik Mühendisi
edakk1903@hotmail.com


Bursa Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümü 2019 mezunuyum.

Lokasyon olarak Bursa,İzmir,Ankara önceliğimdir. Öğrenme isteği yüksek, takım çalışmasına uygun bir kişiyim. Yetiştirilmek üzere iş arayışım aktiftir.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Oğuzhan Gedik | Yönetim Bilişim Sistemleri
oguz.gedik.25@gmail.com


22 yaşındayım Düzce Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünden Ağustos 2019 itibariyle mezun olmuş bulunmaktayım. Yazılım geliştirme veya bilgi işlem departmanlarında iş aramaktayım.

1 yıldan fazla staj tecrübem bulunmaktadır. Askerliğim Aralık 2021 yılına kadar tescillidir. B1 seviyesinde İngilizce biliyorum. Android(Android studio & Eclipse) ve C# üzerine çalışmaktayım. Ve kendimi bu konular üzerinde geliştirebileceğim bir şirket arayışı içerisindeyim.

Kocaeli de ikamet ediyorum, ancak şehir kısıtlamamam bulunmamaktadır. Gerekli görüldüğü takdirde farklı şehirde de çalışabilirim.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Selçuk Orhan | Elektrik Elektronik Mühendisi
s.orhan61@hotmail.com


2013 yılında Sabancı Anadolu Teknik Lisesi Elektrik Elektronik Teknolojisi Bölümünden mezun oldum. Bölümümü sevdiğim için bu bölüm üzerinden eğitimimi sürdürmek istedim. 2019 yılında Karabük üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümünden 3.34 not ortalamasıyla onur öğrencisi olarak mezun oldum.

Eğitimim süresince aldığım temel bilgiyi staj yaptığım firmalarda yapılan işlerle birleştirerek elektrik elektronik mühendisliği kariyerimi geliştirmek için çaba harcadım. Bitirme projemde PIC programlama ile robotik kolu yazılımsal PWM dalga üreterek kontrolünü sağladım. Bunun dışında yenilenebilir enerji kaynaklarından olan güneş enerjisine ilgi duyuyorum. Fotovoltaik Enerji Üretimi dersi için 500kW kurulu gücünde GES proje tasarımını gerçekleştirdim.İş arayışındayım.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Muhammet Ali Yılmaz | İnşaat Mühendisi
ylmz.muhammetali@hotmail.com


26 yaşındayım. 2015 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldum. 1,5 yıl prekast sanayi yapıları ve konvansiyonel inşaat alanlarında saha mühendisi, teknik ofis mühendisi ve şantiye şefi olarak; 1 yıl İsviçre menşeli iskele ve kalıp sistemleri firmasında satış mühendisi olarak çalıştıktan sonra ağırlıklı olarak yurt dışına çalışan, alüminyum, çelik ve paslanmaz üzerine her türlü imalatı ve montajı yapan özel bir firmada 5 ay kalite kontrol mühendisi olarak görev aldım.

31.08.2019 tarihi itibariyle ISO 9001:2015 KYS ve İç Tetkik Eğitimi sertifikam bulunmaktadır. Askerliğimi yaptım. B sınıfı ehliyetim var, aktif olarak araç kullanıyorum ve seyahat engelim yoktur. Hem kendimi geliştirebileceğim, hem de çalıştığım firmada uzunca bir süre süreklilik ve fayda sağlayabileceğim pozisyonda iş arayışım sürmektedir. Yurtiçi ve yurtdışında çalışabilirim. Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilirim. Vardiyalı veya hafta sonları da çalışabilirim. Sigara kullanmıyorum ve herhangi bir özrüm yoktur.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Duygu Kula | Halkla İlişkiler ve Tanıtım-Reklamcılık
kula.duygu@hotmail.com


2016 İstanbul Üniversitesi mezunuyum.İş tecrübelerim bulunmaktadır.

Romanya'da katıldığım 9 aylık bir EVS projesinden sonra yeni mezun statüsü ile iş arayışıma devam etmekteyim. Kurumsal iletişim, insan kaynakları, halkla ilişkiler, sosyal medya ve sivil toplum alanlarında bulunan iş ilanlarınıza talibim.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Şirin Yüksel | Ekonomist
xsirinyuksel@gmail.com


26 yaşındayım 2018 Kocatepe Üniversitesi İktisat bölümü mezunuyum. Satış pazarlama ve emlak danışmanlığı konusunda tecrübem var. A2 seviyesinde ingilizcem var.
(Şu anda online kurslarla destekleyip seviyemi ilerletiyorum).Muhasebe,finans ve dış ticaret alanında bir iş arıyorum. Öğrenmeye açık,takım çalışmalarına uyumlu, sabırlı ve çözüm odaklıyımdır.İş arayışındayım.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Hilal Güneş | Sosyal Hizmetler-Sosyolog
hilalgunes521@gmail.com


2017 İstanbul Biruni Üniversitesi Önlisans Sosyal Hizmetler bölümü mezunuyum. 2018 yılında DGS sinavi ile AÖF Sosyoloji Bölümüne Lisans tamamlıyorum. Daha önce Sosyal Hizmet merkezi ve Huzurevi staj tecrübelerim vardır. Kendimi geliştirebileceğim bir kurum arıyorum. Çalışmak istiyorum.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Pınar Uğurelli | İşletme-Staj arayışı
pinar.ugurelli.asil@gmail.com


İstanbul Üniversitesi SBF İşletme Bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim.Okul içerisinde organize bir şekilde kulüp faaliyetlerinde yer almaktayım.Aktif olarak staj arıyorum.Özellike İnsan Kaynakları Departmanın da daha fazla bilgi birikimine sahibim.Bir çok departmanda stajyerlik yapabilecek yetkinlikteyim.
sanal reklamcı

Murat Erdem | Veteriner Hekim
muraterdem5806@gmail.com


Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi 2017 yılı mezunuyum. Askerliğimi yaptım. Et ve gıda sektöründe 1 yıllık tecrübem var. Mesleğimle ilgili bütün sektörlerde iş arıyorum.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Sakarya, Eskişehir illerinde ikamet edebilirim.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Fatih Koç | Elektrik Elektronik Mühendisi
mfatihkoc1995@gmail.com


Elektrik elektronik mühendisi lisans mezunuyum ve aktif iş arıyorum. Üniversite stajlarimi Heas ve İsbak firmalarında yaptım. Erasmus ve Farabi öğrenci değişim programlarına katıldım.

Mezun olduktan sonra Erasmus ile Luxembourg üniversitesinde şebekeye bağlı PV inverter modelleme ve analiz konusunda 2 ay ekstra çalıştım. Yurtdışında farklı sosyal programlarla ayrıca deneyimim oldu. İlgi alanlarım havacılık, kodlama, elektrik üretim, dağıtım ve yenilenebilir enerji alanlarıdır.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Raşit Bahar | Deniz ve Liman İşletmeciliği
rasitbhr@gmail.com


2018 Yaşar Üniversitesi Deniz ve Liman İşletmeciliği mezunuyum. Bölümün birinci yılında İzmir Deniz Ticaret Odasında yaz stajımı tamamladım. İdari işler, gemi acente işlemleri, navlun hasılatı, translog işlemleri yakından takip ettim.

Microsoft Office programlarına hakim olduğumu belirtmek isterim. Eğitimim süresince kendimi temel gemicilik, marina yönetimi, acente, dış ticaret, tedarik zinciri yönetimi, liman işletmeleri ve forwarder konularında geliştirdim. İçinde yer aldığım projeler ve stajlar sayesinde takım çalışması ve proje yönetimi konularında kendimi geliştirme fırsatı buldum. Liman işletmeciliği, acente, ithalat ihracat, forwarder, dış ticaret vb. sektörde uzun vadeli çalışabileceğim iş aramaktayım.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Büşra Şahin | Gıda Mühendisi
busr.sh@gmail.com


Hacettepe Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümü mezunuyum. 2018 yılında mezun oldum. Stajlarımı TSE Gıda Laboratuvarı ve Ülker Bisküvi’de yaptım.

Detaycı, özenli, mükemmelliyetçi kişilik özelliklerimin yaptığım işlerde de olumlu olarak fark göstereceğini düşünmekteyim. Üniversitede öğrendiğim bilgileri, stajlarımda edindiğim deneyim ve gözlemleri iş hayatında uygulamak, kendimi ve yapacağım işi geliştirmek, başarılı bir mühendis olmak için Ankara’da acil iş arıyorum.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Halil Ertekin | Ziraat Mühendisi
hertekin45@icloud.com


2013-2015 yıllları arasında Celal Bayar Üniversitesi Alaşehir MYO Bağcılık programında önlisans eğitimi aldım. İkinci sınıfı okurken aynı zamanda zirai ilaç bayiinde çalışmaya başladım. Önlisans eğitimini bitirdikten sonra başka bir ziraii ilaç bayisinde 8 ay kadar çalışıp dikey geçiş sınavını kazandığım için işten ayrılmak durumunda kaldım.

Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri programından 16.08.2018 tarihi itibariyle mezun olmuş bulunmaktayım. Lisans üstü eğitime devam etmeyi planlamaktayım. Eğitimime devam ederken de okuduğum bölüm çerçevesinde kendimi geliştirmeme katkı sağlayacak ve bilgilerimi de kullanabileceğim bir işte yer almak istiyorum.

Askerlik görevimi tamamladım ve 2,5 yıl ilaç bayii olmak üzere toplam 3 yıla yakın tecrübem bulunmakta. Seyahat engelim bulunmamakta ve B sınıfı ehliyetim var.
Antalya,Manisa... iş aramaktayım.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Nur Pınar Ulaşer | İktisat Mezunu
piinarrsu@outlook.com


Uludağ Üniversitesi,İktisat bölümü 2019 mezunuyum.Bursa ilinde insan kaynakları departmanında iş arayışım mevcuttur.

Aldığım eğitim doğrultusunda kurumsal bir firmada kariyer hayatıma başlayacak olmanın bana çok şey katacağını düşünüyorum.Deneyimim olmadığı için ve aynı zamanda işi en iyi şekilde öğrenmek isteyip, kariyer hedefimi bu alanda geliştirmek-yükselmek istiyorum.Her zaman daha iyisini öğrenmeye ve yeni bilgiler edinmeye açık birisiyim.İngilizce seviyem şu anda b2 durumunda.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Kübra Tuncer | Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
kubratuncer20@outlook.com


2016 yılında Kafkas Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum. Aynı yıl içerisinde pedogojik formasyon aldım.

2017 yılında Gazi Ortaokulunda Türkçe Öğretmenliği 2018 yılında da Menderes Anadolu Lisesinde Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği yaptım.İş arayışım Denizli ve çevresindedir.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Mahmut Eyüp | Makine Mühendisi
mahmuteyup202@gmail.com


2015 yazı itibariyle Kocaeli Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde başladığım eğitimimi 2019 senesi yazı itibariyle bitirmiş bulunuyorum. Bu ay itibariyle Yıldız Teknik Üniversitesi Konstrüksiyon dalında yüksek lisans eğitimime başlamış durumdayım.

Stajlarımı, tekstil makine üretimi yapan Ser-Kon Makina ve Alpay Tekstil Makineleri firmalarında ve pompa makineleri üretimi yapan Pom-Vak firmasında yaptım. Mühendislik unvanı ile henüz bir iş tecrübem bulunmamaktadır lakin babamın tornacı olması sebebiyle çocukluğumdan beri iç içe bulunduğum sanayi kavramına ve makina imalatına büyük bir merak duyuyor olup mesleğimi keyif alarak icra edeceğime eminim.

İstanbul Güngören'de yaşıyorum. Sigara ve alkol kullanmıyorum. Askerliğim 2021 senesine kadar tecilli olup bu konuda firmaya sıkıntı yaşatmayacağımı düşünüyorum. Çocukluğumdan beri birçok sektörde çalışmam sebebiyle iş ahlakına sahip olduğuma inanıyor, birlikte çalıştığım iş arkadaşı grubuna örnek olacağımı düşünüyorum. Bu dönem itibariyle yüksek lisans dersleri için izin almam gereken zamanları hafta sonu veya hafta içi ek zamanlarda çalışarak veya fedakarlık yapmam gereken her türlü konuda gerekeni yaparak telafi edeceğimi belirtmek isterim.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Şule Kartal | İnsan Kaynakları Yönetimi
kartal.sule@hotmail.com


2019 Beykent Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi bölümü mezunuyum. Okurken aynı zamanda 2 ay staj yaptım. İstanbul’da insan kaynakları alanında iş aramaktayım.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Eda Yıldız | Ekonometri
yildiz.eda94@gmail.com


2016 Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Ekonometri bölümü mezunuyum. Satış ve Pazarlama alanında 2 yıl tecrübe sahibiyim. Bankacılık sektöründe kredi risk izleme bölümünde 1 yılı aşkın tecrübe sahibiyim. Segem lisansına sahibim.

Ekonometri programları olan; Spss, Stata ve Eviews uygulamalarını yoğun olarak kullandım. MS Office ekipmanlarından Excel, Power Point, Word uygulamalarını yoğun olarak kullandım. Gerektiğinde iş için seyahat edebilirim.

Kariyer hedefim; bu zamana kadar elde ettiğim temel, teknik bilgilerimi ve deneyimlerimi kullanabileceğim ve aynı zamanda bunları geliştirebileceğim, insanlarla iletişim halinde olabileceğim, çalıştığım kurumun hedefleri doğrultusunda güzel işler yapmak.İş arayışındayım.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Mustafa Akyürek | İnşaat Mühendisi
akyum65@gmail.com


2018 yılı Eylül ayında Selçuk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldum.

Staj dönemlerimde çeşitli firmalarda hem gönüllü hem de zorunlu stajlarımı gerçekleştirdim. Bu sayede buralarda çeşitli deneyimlerim oldu. Buralarda proje okuma, saha kontrolleri, ince işler, kaba işler v.b konularda birebir ilgilenerek tecrübeler kazandım.

Yeni mezun bir mühendis olarak tecrübe kazanmak, mesleğimde kendime ve çalışacağım şirkete yeni kazanımlar katmak için iş arayışındayım.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Süleyman Dinçer | Enerji Sistemleri Mühendisi
slymndncroffical@hotmail.com


Karabük Üniversitesi Enerji Sistemleri Mühendisliği bölümünden 2018 yılında mezun oldum.

SolidWorks, AutoCad ve Microsoft Office, Zetecad,Solkane, Coolpack programlarını etkin bir şekilde kullanıyorum. Araştıran, sorgulayan, sonuç odaklı çalışma yeteneklerimle başta Enerji olmak üzere Üretim, Yönetim, Proje, Kalite gibi departmanlarda görev almak istiyorum. BURSA'da iş arıyorum.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Uğur Kabadayı | Elektrik Elektronik Mühendisi
ugurkabadayi@gmail.com


İstanbul Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü 2017 mezunuyum, öğrencilik dönemimde Türkiye Genç Fütüristler Derneği’nde İstanbul Üniversitesi Okul Elçisi görevini üstlendim. Bitirme Projesi olarak “Wearable Drone Project” adı altında çalışma yürüttüm.Autocad programını aynı dönemde 40 katlı rezidans projesinin aydınlatma ve iç tesisatını çizerek öğrendim.

Mezun olur olmaz Kayseri’de MveM Enerji şirketinde 154/34.5 kV Teiaş yüksek gerilim şalt sahalarında akım,gerilim vb. teçhizatların test aşamalarında görev aldım. Kayseri-4 TM de 154/31.5 kV güç trafosu fiderinin şantiye şefliği ve proje çiziminde görev aldım. Askerlik nedeniyle işten ayrıldım ve terhis tarihim Haziran 2019.

Kendini bilen gelişime ihtiyaç duyan ve imkanlar dahilinde bunu yapmaya çalışan biri olarak (otomasyon, pcb kart tasarımı, güç elektroniği) gibi konularda da iş tekliflerine açığım.

Şu ana kadar edindiğim teknik bilgi ve tecrübelerimi kullanabileceğim, insanlarla iletişim kurabileceğim ve onlara yardımcı olabileceğim, aynı zamanda kendimi olabildiğince geliştirebileceğim bir konumda çalışmak istiyorum.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Ebru Arslan | Uluslararası İlişkiler
ebrarslann06@gmail.com


2017 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunuyum. İnsan kaynakları, halkla ilişkiler, satın alma alanlarında iş arayışım mevcuttur. Lokasyon Mersin, İzmir, Çanakkale, İstanbul.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Özlem Sarıkaya | İşletme-Finans-Bankacılık
osarikaya142@gmail.com


2014 Beykent Üniversitesi Finans bölümünde yüksek lisans yaptım.Ayrıca 2006 İstanbul Üniversitesi Bankacılık,2009 Anadolu Üniversitesi işletme bölümlerini bitirdim. 10 yıla yakın iş tecrübem bulunmaktadır.

Muhasebe, Bankacılık, İşletme ve Finans konularında sağlam bir eğitim temelinin üzerine Muhasebe, Operasyon, Risk İzleme ve Takip alanlarında önde gelen firmalarda başarıyla çalışarak güçlü tecrübe kazandım. İşini severek yapan, dikkatli, takipçi, meraklı ve özverili çalışan biriyim. Sorumluluk bilincim yüksektir ve verilen her görevi layığıyla tamamlarım.

İnsan ilişkilerinde başarılıyımdır, kolay iletişim kurar, ekip çalışmasına önem veririm. Stres altında çalışma ve etkili karar verme yetilerim yöneticiliğimde başarılı sonuçlar almama katkıda bulunmuştur. Kişisel gelişimime önem verdiğim için sürekli yeni şeyler öğrenmeye çaba gösteririm. Yüksek motivasyon ve liderlik vizyonum; organizasyon, planlama ve koordinasyon becerilerim; yöneticilik tecrübem; sürekli öğrenme tutkum; titiz ve sıkı çalışma disiplinim ile kurumsal bir firmada çalışmayı ve muhasebe, finans alanlarında sorumluluk alarak değer katmayı hedefliyorum.İş arıyorum.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Güler Tiktaş | Metalurji ve Malzeme Mühendisi
gulertiktas@gmail.com


2019 Sakarya Üniversitesi mezunuyum. Gebze'de ikamet ediyorum. Kendimi geliştirebileceğim bir iş arıyorum.

Tasarım çalışmamı güneş panelleri üzerine yaptım ve güneş paneliyle çalışan bir otomobil tasarladım. Bitirme tezimi ise nanomalzemeler üzerine yazıyorum. Esnek çalışma saatlerine ve yoğun tempoya adapte olabilirim, haftasonları da çalışabilirim. Orta seviyede İngilizce, giriş seviyesinde Yunanca biliyorum. Fırsat buldukça dil bilgilerimi ilerleteceğim. Çalışkan ve uyumlu bir insanım, kolay alışırım, çabuk öğrenirim.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcıSayfa başına git