Profiller İlanlar İletişim Anasayfa Son Dakika

sanal reklamcı

ÜCRETSİZ
Not: Sitemiz kimseye email göndermez.
Gelen iş tekliflerini ve emailleri araştırınız.

İş Arayışı

İş Arayanların Özgeçmişleri
Sayfayı Yenileyiniz.


sanal reklamcı

Son durumları için kişilerin e-mail
adreslerinden bilgi alınız.


Özgeçmişler 6 | İş teklifi sunun.


Mert Arıbaş | Elektronik ve Haberleşme Mühendisi
mertarbas@gmail.com


İş arayışındayım.
1996 yılında Aydın'da doğdum. 2015 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümünü kazandım. 2019 yılında bu bölümden mezun oldum.

Hayattaki amacım bilişim sektöründe haberleşme temelli uygulamalar ile öğrendiklerimi teknik bilgi ve becerilerimi ortaya koyup, sıradanlaşmayı ortadan kaldırabileceğim, sorunları mühendislik bakış açısıyla çözüm arayabileceğim, çalıştığım sektörde en iyisi olmak için çabalayabileceğim ve çalıştığım firmanın hedeflerine ulaşması için elimden gelenin en iyisini yapabileceğim etnik bir kimliğe sahip olmak.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.

sanal reklamcı

Fırat Atmaca | Elektrik Elektronik Mühendisi
firatmaca@gmail.com


İş arayışındayım.
Eskişehir Teknik Üniversitesi (Anadolu Üniversitesi) Elektrik Elektronik Mühendisliği 2019 mezunuyum.

Kariyerimi gömülü sistemler üzerinde ilerletmek isteyip iş arayışımda bu yöndedir.Donanım olarak, Keil derleyicisindeki Cortex M4 Stm32f4 işlemcisinde, Code Composer Studio'da MSP43FR işlemcisinde, Arduino derleyicisinde Arduino işlemcisinde ve VHDL dilinde FPGA, ZEDBOARD'da (SoC) çalıştım.

Ayrıca, yazılım alnında Java ile uğraştım. Ek olarak, QT'de (C ++) bitirme projesi için bir oyun geliştirdik.

Şuanda da Stm32f4 işlemisinde gömülü yazılım becerimi geliştirmek için çalışıyorum.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Kubilay Tuna | Elektrik Elektronik Mühendisi
kubilaytuna26@hotmail.com


İş arayışındayım.
2019 Selçuk Üniversitesi Mezuyum.
Lisansımı bitirip yüksek lisansa başlamamla birlikte artık iş hayatına atılmak istememden dolayı aktif iş arayışım devam etmektedir.

Bu süreçte her şeyden önce değer katabileceğim bir şirkette çalışmak istiyorum. Bu neticede de kazandığım teorik eğitim geçmişime pratik bilgiler kazandırmayı hedefliyorum.

Sektör tercihleri: Savunma Sanayi, Otomotiv, Ev Aletleri, Otomasyon, Havacılık, Telekomünikasyon vb.

Çalışma alanı tercihleri: Ar-Ge, Üretim, Bakım, Proje Mühendisi, Yönetim, Satış, Elektronik Donanım Tasarım Mühendisi, Test Mühendisi vb.

İl tercihleri: Eskişehir, Ankara, Bursa, İzmir, İstanbul

Not: Yüksek lisans da ders döneminde olmama rağmen devam durumum sıkıntılı değildir. Ayrıca yurt içi ve yurt dışı seyahat engelim yoktur.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Yusuf Arıkan | Uluslararası Ticaret ve Lojistik
yusuf-arikann@hotmail.com


İş arayışındayım.
2019 İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik mezunuyum.Mezuniyetim den sonra yurt dışında bir sosyal sorumluluk projesine katıldım.

Ben bu sektörde çalışmak, kariyer yapmak, kendisini ve işini geliştirmek isteyen dinamik ve istekli bir yeni mezunum.

Önceliğim İzmir olsa da Türkiye'nin kendimi geliştirebileceğim her noktasında çalışmak istediğimi samimiyetle belirtmek istiyorum.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Celal Kaya | İnce İşler Formeni
celalkaya3436@gmail.com


İş arayışındayım.
Yaklaşık 28 senedir inşaat sektöründeyim 15 senedir yurtdışında çeşitli firma ve ülkelerde kaba ve ince işler formeni olarak çalıştım. Temelden çatıya her türlü ekibim mevcut.

İsteyen olursa referans sunabilirim.
sanal reklamcı

Abubekir Diken | Makine Mühendisi
a.k.diken23@gmail.com


İş arayışındayım.
2017 kasım Kocaeli Üniversitesi Makine Mühendisliği lisans bölümü mezunuyum. Temmuz 2018 tarihi itibari ile askerliğimi yapmış bulunmaktayım.

Makine Mühendisi ünvanım ile Önder Mühendislik A.Ş. firmasında Proje Mühendisi olarak çalıştım. Yakma Sistemleri tasarımı, Yakıcıların 3D çizimi teknik resimlerinin oluşturulması, Yakma Sistemleri üzerine servis hizmeti,organizasyonu,teklif ve takibi konusunda tecrübeler edindim.

Öğrenci iken Tasarım alanında Fırın Tasarımı konusunda 10 aylık iş tecrübem oldu.

Ayrıca Kocaeli Üniversitesi Makine Mühendisliği Kulübü'nün kurucu yönetim kurulu üyesiyim. Arkadaşlarım ile kurduğumuz kulübümüzde start-Up tecrübesi yaşadım. 3 yıldır kulübün danışmanlığını yapmaktayım. Takım kaptanlığını yürüttüğüm Akçakoca İHA Takımı ile birlikte Tübitak Uluslararası UAV yarışmasına katıldık.

Kendimi geliştirebileceğim, vizyonumu ve misyonumu ileri seviyelere taşıyacağım makine mühendisliği alanında Kocaeli ve çevresi lokasyonlu iş arayışım bulunmaktadır.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Mina Tuna | Kimya Mühendisi
tunamirel@gmail.com


İş arayışındayım.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümü 2019 mezunuyum.

Laboratuvar stajımı Boykimsan Boya Sanayi
işletme stajlarımı ise sırasıyla Bursa Çimento Fabrikası A.Ş. ve Zorlu Holding Korteks Mensucat San. firmalarında gerçekleştirerek, farklı sektörleri tanıma fırsatı buldum.

Şu anda Bursa ilinde öncelikli olarak: Üretim, Kalite, Ar-Ge, Ür-Ge, Planlama departmanların da aktif iş arayışım devam etmektedir.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Mete İpşir | Metalurji ve Malzeme Mühendisi
mete.ipsir@gmail.com


İş arayışındayım.
2013 Bartın Üniversitesi mezuyum. Metalurji ve malzeme mühendisiyim İzmir ili öncelikli olmak üzere lokasyon farketmeksizin iş arayışım bulunmaktadır. Aşağıda Lisans eğitimim ve profesyonel iş tecrübelerimde elde ettiğim bazı kazanımları aktardım.

Mühendislik fakültesi fakülte birinciliği ile lisans mezuniyeti.

Ms Office programlarına profesyonel iş ortamının gerekliliklerini yerine getirecek seviyede hakimiyet.
Excel,Word,Powerpoint

Profesyonel iş akışını sürdürebilecek seviyede yabancı dil bilgisi
İngilizce Okuma-Yazma: İyi seviye Konuşma: Orta seviye.

Kalite kontrol, İşletme-organizasyon süreçleri ile alakalı staj dönemi tecrübesi.

Üretim planlama, personel-süreç yönetimi, vardiya idaresi, günlük-haftalık-aylık rapor hazırlama ile alakalı profesyonel iş tecrübesi.

Lojistik planlama, operasyon yönetimi, stok takibi ve ilgili aksiyonların alınması ile alakalı profesyonel iş tecrübesi.

Profesyonel işi akışı süresince ERP Kurumsal kaynak planlama kullanımı.

CRM (Müşteri ilişkileri yönetimi) üzerinden günlük operasyon bilgileri giriş ve takibinin yapılması.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Nefise Arı | Kimya Mühendisi
nefisea70@gmail.com


İş arayışındayım.
2019 Süleyman Demirel Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden dereceyle mezun oldum. Yine 1 sene İngilizce Hazırlık okumuş ve onu da dereceyle bitirmiş bulunmaktayım.

6 aylık bir yurt dışı deneyimim bulunmaktadır. Intermediate seviyede İngilizce ve Elementary seviyesinde Almanca bilmekteyim. GMP, GLP ve ISO eğitimleri almış bulunmaktayım. AutoCAD, MS Office ve bilgisayar kullanımına çok iyi seviyede hakimim. İl olarak fark etmeksizin aktif iş arayışındayım.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Ergun Yıldırım | Maliye
ergun.xuma@gmail.com


İş arayışındayım.
2002 Uludağ Üniversitesi Maliye Bölümü mezunuyum.

1996 yılıda başladığım çalışma hayatımda toptan ve perakende satış, üretim ve tedarik zinciri yönetimi ve satın alma ve idari yöneticilik görevlerini yerine getirdim. Görev aldığım bu noktalar sayesinde pazarlık, pazarlama satış ve idare yeteneklerimi geliştirdim.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Ramazan Demirtaş | Elektrik Teknikeri
ramazandemirtas878@gmail.com


İş arayışındayım.
2008 Erciyes üniversitesi mezunuyum. Elektrik teknikeriyim genelde elektrikçi tabiri kullanılır hoş onu yapabilende çok az artık yani işini ehliyle zevkle yapanları kastediyorum.10 yılı aşkın çok çeşitli tesis, fabrika, şantiye kurulumlarında görev aldım.

Alanımda çok çeşitliliği severim hayatımızın bir parçası değilmidir elektrik ben 7-8 yaşlarında evde elektronik elektrikle alakalı ne varsa merakdan sökerek başladım. Sürekli annemle kavga ederek liseye kadar devam etti.

Sonra stajdı üniversiteydi derken hayatın gerçek yüzüyle tanıştım. Meraklıyımdır nasıl oluyor sorusu sürekli aklımdadır. Hep soru cevap şeklindedir olasılıkları değil gerçeklerin peşindeyim yani emin olduğum işleri yapmayı severim ilk iş hayatım İnşaat sektöründe başladı ve serüvenim maden ocakları havalimanı kablo sektörü ve son olarak biodizel tesisleri kurulumunu yaptıkdan sonra artık proje bazlı işler değil sabit ve kalıcı bir yerde durmak istedim.

Umarım kısa zamanda yıllardır öğrendiğim ve bu bildiklerimi yeni iş hayatımda faydalı şekilde kullanabilirim.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Sezgin Paydaş | Endüstri Mühendisi-Elektronik
sezginpaydas@hotmail.com


İş arayışındayım.
Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik Teknolojileri bölümünden 2014 itibariyle, Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden 2019 yılı itibari ile mezun oldum.

Alanımda ve profesyonel çalışma ortamında tecrübe kazanmak için eğitim hayatım boyunca toplamda 6 staj gerçekleştirdim bunları profilimden görebilirsiniz.

Üretim alanında çalışmak istediğim için mühendislik stajlarımı ekseriyetle proses üzerine gerçekleştirdim. Bu bağlamda Stajyer Proses Mühendisi olarak FordOtosan ve AKWEL bünyesinde staj gördüm.

Kalite süreçlerinde kendimi, PPAP, APQP, FMEA, 5S, 8D eğitimleri ve sertifikaları alarak güçlendirdim. Görüntü işleme ile ciddi bir şekilde ilgilenmekte ve bu alanda da kendimi geliştirmek istiyorum.

İyi derecede office bilgim mevcut olmakla beraber teknik birikimim
Plc s7-200 programlama(çok iyi)
Matlab (iyi)
Minitab (iyi)
SPSS (iyi)
Proteus (iyi)
SQL (orta)
Java (orta)
programlarından oluşmaktadır. Hızlı öğrenen azimli yapımla, çalışma hayatına başlayacağım iş yerine, beklentilerinden fazlasını katacağıma inanıyorum.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı

Fidan Şaş | Çevre Mühendisi
fidansas@gmail.com


İş arayışındayım.
İstanbul Üniversitesi Çevre Mühendisliği 2017 yılı mezunuyum.Stajlarımı Çevre Analiz Labaratuvarında ve İSKİ de yaptım.Buralarda atıksu analizlerini ve içme suyu arıtma proseslerini görme ve öğrenebilme imkanı buldum.

2017 Eylül ayında Ahşap Ambalaj firmasında 7 aylık üretim planlama,satış destek pozisyonunda tecrübe edindim.Buradaki tecrübemde organize ve planlı çalışma yönümü geliştirdim.

2018 yılında plastik kağıt ambalaj sektörüne hizmet veren bir üretimi olan bir kimya fabrikasında 1,5 yıllık Teknik Satış Mühendisliği pozisyonunda çalıştım burada da plastik ve kağıt ambalaj baskı yöntemlerini,mürekkebi,filmleri ve baskı makineleri ile alakalı teknik bilgi edindim.

İş arayışım öncelikli olarak;
Çevre labaratuvarı,çevre danışmanlık firmalarında satış ve danışmanlık pozisyonlarındadır. İlave olarak iş arayışım olan alan: plastik,kağıt ambalaj sektöründe tecrübem ve bilgim bulunduğundan buralarda kalite güvence departmanında görev almak istemekteyim.

ISO 9001:2015,ISO 14001:2015 çevre-kalite yönetim sistemi,iç denetçi sertifikalarım bulunmaktadır konu hakkında bilgim ve alakam da mevcuttur. Proseslere ve mevzuata hakim,iyi ingilizce seviyesine sahip organize çalışan ve disiplinli çalışan biriyim.

Talep edilirse CV'mi gönderebilirim.
sanal reklamcı
Sayfa başına git